Lista punctelor de inregistrare

Aici se vor adauga pana pe 15 septembrie punctele de inregistrare din toata tara. Stai cu ochii pe noi!
Judet Orasul Numele Transport Program Persoana de contact Telefon
Valcea Drăgoești Drăgoești 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Mihăești Mihăești 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Suceava Vama Scoala Gimnaziala Iorgu G.Toma Vama 8:00-10:00 Faraon Bogdan Ilie
Suceava Hartop Scoala Gimnaziala Hartop Andreea Baltag 8:00-10:00 Daniel Lungu
Suceava Plopeni Scoala Gimnaziala Cristofor Simionescu Plopeni 8:00-10:00 Bulgariu Andreea
Suceava Brodina de Sus Scoala Gimnaziala Brodina de Sus 8:00-10:00 Cobelita Gabriela
Valcea Râmnicu Vâlcea Zona Hidro (intersecția străzilor Nicolae Titulescu și Republicii) - 9:30-12:00 Antoanela Enacache 0749193600
Suceava Bogdanesti Scoala Gimnaziala Bogdanesti 8:00-10:00 Tomegea Gabriela
Suceava Poiana Stampei Poiana Stampei 8:00-10:00 Popescu Vladimir
Suceava Malini Primaria Malini 8:00-10:00 Cîmpulungeanu Mariana
Suceava Galanesti Primaria Galanesti 8:00-10:00 Iacovita Iosif
Suceava Brosteni Liceul Tehnologic Nicolai Nanu Brosteni 8:00-10:00 Ana Maria Baroiu
Tulcea Casimcea Primaria Casimcea 8:00-10:00 Primaria Casimcea
Suceava Vicovu de Sus Liceul Tehnologic”Ion Nistor” Vicovu de Sus 8:00-10:00 Vasile Schipor
Suceava Moldovita Liceul Tehnologic Vasile Cocea 8:00-10:00 Alina Rădeanu
Suceava Solca Liceul Tehnologic Tomsa Voda Solca 8:00-10:00 Vasile Slevoaca
Suceava Liteni Liceul Tehnologic Iorgu Vârnav Liteanu 8:00-10:00 Gabriela Poenaru
Suceava Cornu Luncii Primaria Cornu Luncii 8:00-10:00 Cioban Constantin
Suceava Campulung Moldovenesc Colegiul Național Militar Ștefan cel Mare 8:00-10:00 Mihaela Pintilei
Suceava Radauti Asociația Rădăuțiul Civic 8:00-10:00 Cristina Cramariuc
Suceava Corocaiesti Școala Gimnazială Corocăiești 8:00-10:00 Luminita Dobrea
Maramures Cavnic Primaria Cavnic 8:00-10:00 Silvia Pop
Maramures Borsa Primaria Borsa 8:00-10:00 Silvia Pop
Maramures Seini, Baia Sprie, Groși, Șieu, Sarasău, Satulung, Asuaj, Ariniș, Gârdani, Mireșu Mare Seini, Baia Sprie, Groși, Șieu, Sarasău, Satulung, Asuaj, Ariniș, Gârdani, Mireșu Mare 8:00-10:00
Maramures Dragomiresti Primaria dragomiresti 8:00-10:00 Silvia Pop
Maramures Bicaz primaria Bicaz 8:00-10:00 Silvia Pop
Maramures Botiza Primaria Botiza (23 septembrie 2022) 8:00-10:00 Silvia Pop
Maramures Câmpulung Tisa Primaria Câmpulung Tisa (reprogramare 23 septmbrie) 8:00-10:00 Silvia Pop
Maramures Baia Sprie Primaria Baia Sprie ( reprogramare 24.09.2022)) 8:00-10:00 Silvia Pop
Maramures Ulmeni Primaria Ulmeni ( reprogramare 24.09.2022) 8:00-10:00 Silvia Pop
Bacau Curița Curița 9:00-9:30 Curelea Cosmin 0744779096
Bacau Cașin Cașin 8:00-10:00 Curelea Cosmin 0744779096
Dolj Cotofenii din Dos Scoala Gimnaziala Cotofenii din Dos 8:00-10:00 Madalina Nitulescu 0763830383
Dolj Ghercesti Primaria Comunei Ghercesti 8:00-10:00 Cornel Paparoiu 0775 384661
Bacau Comanesti Parcul Orășenesc Comanesti 9:00-10:00 Edith Wagner 0744642884
Bacau Bacau Malul drept Bistrița zona Autogara 9:00-10:00 Georgiana Cernat 0744772237
Caras-Severin Rusca Montană Ocolul Silvic Rusca Montană 9:00 Grozav Ciprian
Caras-Severin Băuțar Școala Gimnazială Băuțar 10:00 Pora Cristina 0745138092
Caras-Severin Moldova Nouă Ocolul Silvic Moldova Nouă 07:00 Marisescu Dan Nicusor
Caras-Severin Prilipeț Ocolul Silvic Nera 10:00 Drăgan Cristian
Caras-Severin Bozovici Sediul Ocolului Silvic 9:00 Puia Iosif
Caras-Severin Băile Herculane Ocolul Silvic Băile Herculane 10:00 Mihinescu Nicolae
Caras-Severin Slatina-Timiș Centrul Comunei Slatina Timiș 9:00 Stoichescu Traian
Caras-Severin Armeniș ACH Feneș 9:00 Stoichescu Traian
Caras-Severin Teregova Valea Rusca 9:00 Stoichescu Traian
Caras-Severin Zăvoi Poiana Mărului 9:00 Coverca Lavinia
Caras-Severin Oțelu Roșu Calova 8:00 Coverca Lavinia
Bacau Onesti Parc Municipal Onesti 9:00-9:30 Monica Dobrea 0751072662
Caras-Severin Oțelu Roșu GRADINITA P.N.NR.2 OȚELU-ROȘU 10:00 BOCIAT PETRONELA 0730296666
Caras-Severin Oravița Ocolul Silvic Oravița 9:00 Sogor Adrian
Caras-Severin Reșița Gara de Nord-Pasarela-Pasajul coridorul către Calea Timișorii 10:00 Tucaciuc Maria 0723919663
Caras-Severin Anina Crivina 8:00 Rotariu Emil
Caras-Severin Anina Orașul Nou 8:00 Rotariu Emil
Caras-Severin Anina Punctul Maialvor 8:00 Marcel Turca 0751569365
Alba Cugir Cugir, Victoriei, nr. 9 9:00 popa Marius 0731001273
Caras-Severin Reșița Colegiul Tehnic Reșița 10:00 Rancu Elena Dalina
Caras-Severin Teregova Ocolul Silvic Teregova 10:00 Stoichescu Traian
Dolj Craiova Intrarea de la Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Transportul din oras este asigurat prin traseul de autobuz 9. 09.00-10:00 Iulian Tanase 0723042565
Dolj Isalnita Primaria Comunei Isalnita 8:00-10:00 Badea Angela Olivia 0728913336
Dolj Marsani Primaria Comunei Marsani 8:00-10:00 Ion Doru Savu 0765213629
Dolj Ostroveni Primaria Ostroveni 8:00-10:00 Dumitrescu Ion 0787517961
Tulcea Niculitel Ocolul Silvic Niculitel 8:00-10:00 Doina Taranu
Tulcea Cerna Ocolul Silvic Cerna 8:00-10:00 Casian Catalin
Tulcea Macin Ocolul Silvic Macin 8:00-10:00 Dl Gutoiu
Tulcea Tulcea Liceul Pedagogic Tulcea 8:00-10:00 Doina Taranu
Tulcea Murighiol Primaria Murighiol 8:00-10:00 Primaria Murighiol
Tulcea Macin Scoala Primara 1 Macin 8:00-10:00 Andreea Padurescu
Tulcea Jurilovca Scoala Gimnaziala Jurilovca 8:00-10:00 Condrat Florentina
Tulcea Tulcea Oraselul Copiilor Tulcea 8:00-10:00 Bucataru
Tulcea Sulina Primaria Sulina 8:00-10:00 Marius Condrat
Salaj Zalau Asociatia Impreuna-i vom fericitii Transport in comun pentru voluntarii de pe Meses si in judet fiecare cu transport propriu 8:00-10:00 Corina Țurcaş 0740026792
Bacau Bacau Pădurea Serbanesti (langa fosta reprezenta Peugeot) 9:00-9:30 Gabriela Casaneanu +40 724 875 682
Vrancea Focsani Sistemul de Gospodărire a Apelor Vrancea 8:00-10:00 Florin Grozavu
Vrancea Focșani Școala Gimnazială "Anghel Saligny" din Focșani 8:00-10:00 Vasile Ana-Maria
Vrancea Valea Caregnei Ocolul Silvic Panciu - Valea Caregnei 8:00-10:00 Ionică Mariș
Vrancea Dumitresti Ocol Silvic Dumitresti 8:00-10:00 Ionică Mariș
Vrancea Măicănești Școala Gimnazială Măicănești 8:00-10:00 Marga Diana Răileanu
Buzau Buzau Inspectoratul Scolar Judetean Buzau 8:00-10:00 Florin Grozavu
Vrancea Focsani Colegiul Tehnic Auto Traian Vuia Focsani 8:00-10:00 Visan Mausi Tescaru
Vrancea Focșani Grădinița cu Program Prelungit Nr.18 Focșani 8:00-10:00 Doina Dima
Vrancea CAMPINEANCA SCOALA GIMNAZIALA IOAN CIMPINEANU CAMPINEANCA 8:00-10:00 Violeta Lemnaru
Vrancea Mărășești Școala Gimnazială "Ecaterina Teodoroiu" 8:00-10:00 Dima Oana
Vrancea Vârteșcoiu Școala Gimnazială Vârteșcoiu 8:00-10:00 Florin Grozavu
Vrancea Tănăsoaia Școală Gimnazială Tănăsoaia 8:00-10:00 Nicoleta Marcu
Vrancea Țifești Școala Gimnazială Țifești 8:00-10:00 Ramona Giana
Vrancea Panciu Liceul Teoretic "Ioan Slavici" Panciu 8:00-10:00 Florin Grozavu
Vrancea Naruja Ocolul Silvic Naruja 8:00-10:00 Ionică Mariș
Vrancea Adjud Primaria Adjud 8:00-10:00 Enache Nicoleta
Vrancea Soveja Ocolul Silvic Soveja 8:00-10:00 Florin Grozavu
Alba Alba Iulia strada Alexandru Ioan Cuza, pe partea stângă a podului de peste râul Ampoi 8:00-10:00 Buta Flaviu
Alba Cugir Baraj Raul Mare 9:00-10:00 Haprianu Gheorghe 0730652073
Alba Ighiu Ighiu -centru 10:00 Adamut Mircea 0730652036
Maramures Sighetu Marmatiei strada pietonala Corneliu Coposu 8:00-9:00 Silvia Pop
Alba Pianu de jos Lacul de lângă terenul de Golf 16:00 Daniel Nicolae Dobra 0764872034
Mures Sighișoara Breite 9:00-11:00 Pop Marian 0764240280
Mures Târnăveni Deal Botorca- Romanesti 9:00-11:00 Damian Vasile 0744813610
Mures Sovata Pepiniera C. Cetații- Nirajul Mic 9:00-11:00 Pop Gavril 0746825431
Alba Aiud Primăriei Municipiului Aiud, str. Cuza Vodă, nr. 1, 9:00 Raluca Campean 0731831577
Mures Lunca Bradului Ilva 9:00-11:00 Movila Augustin 0754920276
Mures Răstolița Valea Rastolita 9:00-11:00 sd.Zdere Leon 0742 329848
Mures Răstolița Valea Iodului 9:00-11:00 sd Manecaru Mircea 0742 246782
Mures Răstolița Valea Galaoaia Mare 9:00-11:00 sd Pascan Lucian 0745 533578
Mures Răstolița Valea Bistrei 8:00-10:00 sd Toncean Alexandru 0745 174844
Mures Fâncel Fâncel- Izvorul Călin 9:00-11:00 Zaharie Marian 0744547343
Mures Gurghiu DAF Lit 9:00-11:00 Neag Silviu 0737 584540
Bacau Bacau Malul drept al Bistritei 9:00-9:30 Georgiana Cernat 0744772237
Mures Gurghiu Mociar 9:00-11:00 Neag Silviu 0737 584540
Mures Luduș Atintis UP II ua 45,46,47 10:00-12:00 ULESAN IACOB 0727786083
Bistrita-Nasaud Sângeorz Băi Liceul Solomon Haliță Fără transport 9:00-10:00 Cristian Țetcu 0722494865
Bistrita-Nasaud Bistrița Primăria Bistrița Transport propriu 9:00-10:00 Cristian Țetcu 0722494865
Bistrita-Nasaud Bistrița Liceul creștin Logos Fără transport 9:00-10:00 Cristian Țetcu 0722494865
Bistrita-Nasaud Tureac Șc gimnazială Tureac Fără transport 9:00-10:00 Cristian Țetcu 0722494865
Bistrita-Nasaud Ciceu Giurgești Șc gimnazială Ciceu Giurgești Fără transport 9:00-10:00 Cristian Țetcu 0722494865
Bistrita-Nasaud Bistrița Regia silvică Bistrița-Năsăud Transport propriu 8:00-10:00 Cristian Țetcu 0722494865
Bistrita-Nasaud Bistrița Jandarmeria Bistrița Transport propriu 8:00-10:00 Cristian Țetcu 0722494865
Bistrita-Nasaud Beclean CSEI Beclean Fără transport 9:00-10:00 Cristian Țetcu 0722494865
Bistrita-Nasaud Ilva Mică Șc gimnazială Demian Nechiti Fără transport 9:00-10:00 Cristian Țetcu 0722494865
Bistrita-Nasaud Bistrița Colegiul Național Liviu Rebreanu Fără transport 9:00-10:00 Cristian Țetcu 0722494865
Ialomita Urziceni Gradinita ,,RAZA DE SOARE,, 8:00-10:00 Ciprian Lepadatu 0723449460
Ialomita Slobozia LICEUL TEHNOLOGIC AL.I. CUZA 10:00-12:00 Ciprian Lepadatu 0723449460
Ialomita Slobozia Liceul Tehnologic "Înălțarea Domnului " 10:00-12:00 Ciprian Lepadatu 0723449460
Ialomita Slobozia Liceul de Arte " Ionel Perlea " 8:00-10:00 Ciprian Lepadatu 0723449460
Ialomita Slobozia GRĂDINIȚA VOINICELUL 10:00-12:00 Ciprian Lepadatu 0723449460
Ialomita Salcioara Școala Gimnazială 10:00-12:00 Ciprian Lepadatu 0723449460
Ialomita Jilavele Scoala Gimnaziala ,,Cpt. Av. Constantin M. Cantacuzino" 8:00-10:00 Ciprian Lepadatu 0723449460
Ialomita Grivita Școala Profesională ”Areta Teodorescu” 10:00-12:00 Ciprian Lepadatu 0723449460
Timis TIMISOARA Podul Badea Cartan amânat pe 24. 09 Pe jos 9:00-12:00 Angela Onea 0724929256
Ialomita Fetesti Gradinita ALBĂ CA ZĂPADA 10:00-12:00 Ciprian Lepadatu 0723449460
Ialomita Fetesti Școala Gimnazială Mihai Viteazul 10:00-12:00 Ciprian Lepadatu 0723449460
Ialomita Fetesti Liceul Teoretic Carol I 10:00-12:00 Ciprian Lepadatu 0723449460
Vaslui Murgeni Punct de inregistrare Murgeni 8:00-10:00 Constantin Cirjan
Caras-Severin Reșița Inspectoratul de jandarmi judetean Caras-Severin 8:00 Petrișor Marian Ciprian 0255214410
Ilfov Tunari Tunari Salubritate - Mihaei Eminescu 16 Bis 07:00 0784275110
Ilfov Nuci Primaria Nuci - Calea Bucuresti 201 09:00-09:30 Valentin Krancevik
Ilfov Cornetu Primaria Cornetu 10:00 0722519269
Brasov Zărnesti 24 septembrie. Str 13 decembrie la Podul peste Bârsa 10:00 Traian Ceapă
Bacau Dospinesti Malul stâng al Siretului 9:00-10:00 Alina Covaci
Mures Targu Mures Mal Mures (zona Go Kart) 10:00-12:00 Nicoleta Simion 0740102843
Mures Reghin Pădurea Dedradului 9:00-12:00 Oprea Alexandru 0745359044
Mures Reghin Pasunea de la Padurea Rotunda 9:00-12:00 Cosmina Pol 0749.091.736
Mures Targu Mures Parc Furnica (cartier Dambul Pietros) 10:00-12:00 Nicoleta Simion
Mures Targu Mures Platoul Cornesti 10:00-13:00 Nicoleta Simion 0740.102.843
Caras-Severin Reșița Zona Billa, Stația Miorița 10:00 Dudaș - Vasile Adriana 0744126607
Caras-Severin Reșița În fata Colegiului National "Mircea Eliade" 11:00 Dumitru Carmen 0725404786
Caras-Severin Băuțar Grădinița cu Program Normal Băuțar 10:00 Gușiță Alina 0745278730
Caras-Severin Reșița Colegiul ”Traian Lalescu” Reșița 10:00 Bejan Otilia 0770479894
Caras-Severin Bocșa Parc Pescăruș 8:00 Nechita Daniel 0756050333
Caras-Severin Bocșa Parc Primărie 8:00 Nechita Daniel 0756050333
Caras-Severin Reșița Curtea Liceului de Arte „Sabin Păuța” Reșița 10:00 Linca Florin Gabriel 0763581573
Caras-Severin Armeniș Școala Gimnazială Armeniș 10:00 Miculescu Iconia 0728914802
Caras-Severin Mehadia Valea Bolvașnița - centru 9:00 Iovanescu Adrian
Caras-Severin Cornereva Centrul Comunei Cornereva 9:00 Cernescu Nicolaie
Caras-Severin Mehadia Centrul comunei Mehadia 9:00 Oprescu Ana Daniela 0761633091
Caras-Severin Mehadia Centrul comunei Mehadia 9:00 Oprescu Ana Daniela 0761633091
Bacau Onesti Malul râului Trotuș 9:00-10:00 Anca Hulubei +40 744 282 927
Bacau Onesti Malul râului Cașin 9:00-10:00 Anca Hulubei +40 744 282 927
Maramures Ulmeni, Săcel, Coltău, Săpânța, Băița de sub Codru, Bogdan Vodă, Botiza, Copalnic Mănăștur, Berința, Coaș, Vișeu de Sus Ulmeni, Săcel, Coltău, Săpânța, Băița de sub Codru, Bogdan Vodă, Botiza, Copalnic Mănăștur, Berința, Coaș, Vișeu de Sus 8:00-10:00
Maramures Fărcașa, Groșii Țibleșului, Petrova, Ieud, Săcălășeni, Câmpulung Tisa, Băiuț , Lăpuș (scoala) Fărcașa, Groșii Țibleșului, Petrova, Ieud, Săcălășeni, Câmpulung Tisa, Băiuț , Lăpuș (scoala)nregistrare 8:00-10:00
Maramures Oarța de Jos, Repedea Tg Lăpuș, Valea Chioarului, Coroieni, Dubrăvița Oarța de Jos, Repedea Tg Lăpuș, Valea Chioarului, Coroieni, Dubrăvița 8:00-10:00
Dolj Filiasi Primaria Orasului Filiasi 8:00-10:00 Maria Gyennge 0768685266
Satu-Mare Satu Mare Dig Picior Pod Golescu B-dul Transilvania 8:00-10:00 Natalia Achim 0727301388
Satu-Mare Satu Mare Intersectia capat str. Gh Baritiu cu drumul Lazuri 8:00-10:00 Achim Natalia 0727301388
Dolj Bailesti Primaria Municipiului Bailesti 8:00-10:00 Gaciu Claudiu 0772142539
Dolj Calafat Primaria Municipiului Calafat 8:00-10:00 Pasarica Anca 0785878669
Dolj Grecesti Primaria Comunei Grecesti 8:00-10:00 Dragomir Marian 0767251257
Dolj Dabuleni Primaria Orasului Dabuleni 8:00-10:00 COANCA FLORIN IONUT 0763611667
Dolj Carcea Primaria Carcea 8:00-10:00 DRANCEANU MARIUS 0765046413
Satu-Mare Satu Mare Sub Pasarela Botizului str. I.L.Carariale 8:00-10:00 Natalia Achim 0727301388
Dolj Bralostita Primaria Bralostita nu este nevoie de transport 8:00-10:00 Badea Ionica O769835838
Caras-Severin Berzovia Berzovia - Ciclau 9:00 Miu Lucian 756050333
Caras-Severin Bocșa Mănăstire Bocșa 9:00 Miu Lucian 0756050333
Caras-Severin Dognecea Primăria Dognecea 9:00 Miu Lucian
Caras-Severin Prilipeț Ocolul Silvic Nera 9:00 Drăgan Cristian 0745647188
Caras-Severin Văliug Ocolul Silvic Văliug 08:30 Pollak Sebastian
Caras-Severin Reșița Colegiul Economic al Banatului Montan 12:00 Tătaru Oana Georgeta 0723167554
Caras-Severin Moldova Nouă Ocolul Silvic Moldova Nouă 7:00 Marisescu Nicușor 0745647188
Alba Glogoveț Glogoveț 9:00-10:00 Mihaela Vrenghea și Marcel Vrenghea
Caras-Severin Văliug Văliug-Crivaia 9:00 Boruz Carmen 0744615864
Caras-Severin Păltiniș Păltiniș - parcare 9 Ilie Galescu 0745647188
Caras-Severin Brebu Brebu - Mănăstire 9:00 Ilie Galescu 0745647188
Caras-Severin Buchin Poiana Buchin 9:00 Ilie Galescu 0745647188
Caras-Severin Ticvaniu Mare Școala gimnazială,, Iuliu Birou "Ticvaniu Mare 10:00 Puiu Ionela 0731504133
Caras-Severin Glimboca Școala Gimnazială Glimboca 10:00 Țepiș Mărioara 0744535154
Caras-Severin Reșița Școala Cornea/Cuptoare 10:00 Pilsu Crinela 0758459508
Caras-Severin Reșița Colegiul Mircea Eliade 9:30 Moșoarcă Mihaela 0743533457
Alba Teiuș Primăria Teiuș- str. Clujului 80 9:00 Baba Lucian
Alba Alba Iulia Insp. de Jandarmi Alba Iulia -str. Alexandru Ioan Cuza, nr. 18 8:00-10:00 Clara Iordache
Bihor Oradea Punct de inregistrare - 8:00-10:00 Barabas Bernard Filip 0733704740
Ilfov Cernica Stadion Cernica - Strada Decebal nr 15A 09:00 - 09:30 Adriana Ionescu 0737585869
Bacau Buhoci Școala Gimnazială Bijghir, Centrul satului Bijghir, Cimitir Bijghir Școala Gimnazială Constantin Popovici Buhoci , Centrul satului Buhoci, Cimitir Bijghir 8:00-10:00 Catalina Pintilescu 0747526687
Bacau Gioseni Curtea Scolii Gimnaziale Ion Strat Gioseni 9:00-9:30 Manole Robert 0740393188
Bacau Garlenii de Sus -Lespezi Albia Bistricioarei 9:00-9:30 Domnina Ginju 0753329900
Bacau Cleja Satul Cleja - Strada Eroilor, Strada Unirii, zona părăului Cleja, sat Somușca , Sat Valea Mică 9:00-9:30 Ana Maria Bostan 0735687987
Bacau Solont Albia Pârâului Solonț 9:00-9:30 Tamara Gherasimescu 0756678073
Bacau Bacău Calea de acces Canalul de Fugă- zona de pe malul Bistriței pe partea cartierului Șerbănești 9:00-9:30 Vasilica Ladaru 0754899956
Ilfov Pantelimon Pantelimon Strada Padurii intersectie cu Strada Vama Veche 08:30 Pal Otto 0729839789
Brasov Sanpetru Primaria Sanpetru Iulian Dudita
Brasov Bod Colonie Scoala gimneaziala 9:00 Stan Ana Maria
Brasov Bod Scoala gimneaziala 9:00 Stan Ana Maria
Brasov Harman Harman, intrare Podul Olt, langa pod 10 Iulian Dudita
Brasov Ticuș Primaria Ticuș 9:30 Iulian Dudita
Botosani Botoșani Comisariatul Garzii de Mediu Botosani 8:00-10:00 Paul Narcis Vieru
Botosani Botoșani Prefectura judet Botosani 8:00-10:00 Paul Narcis Vieru
Hunedoara Lelese km 2,5 Valea Râncului 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Bucuresti Bucuresti Sector 5 Parcarea Vulcan Value Center - Intre KFC si Carrefour 9:00-09:30 Valentin Krancevik 0786470434
Ilfov Bragadiru Bragadiru - Parcare Leroy Merlin 09:00 - 09:30 Valentin Krancevik
Bacau Zeletin Seria-Colonesti 9:00-10:00 Cartas Remus 0234287017
Bacau Zeletin Răchitoasa 9:00-10:00 Cartas Remus 0234287017
Bacau Zeletin Bodeasa -Podu Turcului 9:00-10:00 Cartas Remus 0234287017
Bacau Zeletin Seaca-Podu Turcului 9:00-10:00 Cartas Remus 0234287017
Bacau Traian Rochiței, DJ Buhoci-Ungheni 9:00-10:00 Pirvu Ciprian 0744510116
Bacau Sascut Baraj Sascut 9:00-10:00 Vargău Daniel 0234280504
Bacau Oituz Canton Brezaia 9:00-10:00 Petci Marius 0234337003
Bacau Oituz Poiana Sărată- sediu ocol 9:00-10:00 Petru Marius 0234337003
Bacau Moinesti Terpea Scorteni ( ocol silvic) 9:00-10:00 Timuș Andrei 0234362830
Bacau M.rea Cașin Scutaru-Calasău 9:00-10:00 Frunzele Gabriel 0234331614
Bacau Livezi Dealu Perchiu 9:00-10:00 Dobrea Catalin 0234332010
Bacau Livezi DN 11 Bacau-Brasov km 158-165 9:00-10:00 Busuioc Nicolae 0234332010
Bacau Livezi Bașca (drum.comunal) 9:00-10:00 Dobre Cătalin 0234332010
Bacau Dărmănești Lac Bălătău-Izvorul Negru 9:00-10:00 Preda Bogdan 0234356616
Bacau Căiuti Heliu sat 9;00-10:00 Căpățînă Caesar 0234338785
Bacau Căiuti Pralea canton 9:00-10:00 Căpățînă Caesar 0234338785
Bacau Căiuti Parc Caiuti 8:00-10:00 Căpățînă Caesar 0234338785
Bacau Caiuti Bălca Brigada 9:00-10:00 Capatana Caesar 0234338785
Alba Alba Iulia Inspectoratul de Jandarmi Județean Alba, adresă: str. Alexandru Ioan Cuza nr. 18, Alba Iulia 8:00-10:00 Clara Iordache
Alba Daia Română Primaria Daia Româna -Str. Principala, nr. 326, 9:00-10:00 LAURA BRADILA
Alba Unirea Unirea - str. Mureșului, nr. 597 9:00-10:00
Alba CÂMPENI PRIMĂRIA ORAȘ CÂMPENI str. Avram Iancu, 5 9:00-10:00 Anada Balea 0740270232
Alba Baia de Arieș Primaria Oraș Baia de Arieș, piața Băii, nr.1. 9:00-10:00
Alba Sălciua Gară Mocanita Salciua 8:00-10:00 Iulian Remus
Alba Câmpeni Gară Mocanita Câmpeni 10:00 Iulian Remus
Alba Lodroman Lodroman - Stația de pod 9:00-10:00 Antoneta Dragomir
Alba Lunca Școala Lunca 9:00-10:00 Comșa Călina
Alba Tăuni -Valea Lungă În fata Bisericii Greco Catolice 8:00-10:00 Busoi Maria și Șerban Cornel
Alba Valea Lunga Școala Gimnaziala ” ion Bianu” Valea Lunga 9:00 Basaraba Viorica
Alba zona Barajului Mihoesti DN 75 in zona Barajului Mihoesti 10:00 Morar Razvan 0740183989
Alba Vinț Valea Vintului, Pod Vurpar 10:00 Coltor Petru 0730652080
Alba Gârda Garda de Sus centru 9:00-10:00 Marinel Ivan 0763450675
Alba Gârda Drum forestier Varciorog 9:00 Marinel Ivan 0763450675
Alba Cugir Baraj Randunica 9:00 Haprianu Gheorghe 0730652073
Alba Blaj Baraj Acumulare Oasa , Gurile Prigoanei 9:00-10:00 Alexandru Mondoc 0784735313
Alba Blaj Padurea Bucerdea Granoasa 9:00 Alexandru Mondoc 0784735313
Alba Abrud Pepiniera Bucium Cerbu 10:00 Adamut Mircea 0730652036
Alba Izvorul Ampoiului Canton Silvic Rosioara 10:00 Adamut Mircea 0730652036
Alba Livezile Cheile Valisorii 9:00-11:00 Borda Laurentiu 0730652058
Alba Aiud Padurea Sloboda 8:00-10:00 Borda Laurentiu 0730652058
Alba Ocna Mures Padurea Banta 9:00-10:00 Borda Laurentiu 0730652058
Alba Alba Iulia Pe strada Gheorghe Șincai - în dreptul magazinului Dedeman 8:00-10:00 Buta Flaviu
Alba Ocna Mures Casa de Cultura „Ion Sangerean” Ocna Mures 10:00 Liana Stoica
Bacau Racova Liziera pădurii din zona Racova 9:00-9:30 Danila Sandu 0752816645
Bacau Izvoru Berheciului Zona Scolii Gimnaziale Ctin Moscu DJ 241A 9:00-9:30 Oana Nafornita 0753604259
Caras-Severin Băile Herculane Centrul de Vizitare al Parcului Național Domogled Valea Cernei 10:00 Pasarin Mariana 0726212015
Bacau Helegiu Str Învățător Dontu Ioan -Str Pârâul Helegiu sat Dragugesti 9:00-9:30 Adrian Draghiciu 0767205227
Bacau Dărmănești Coada Lacului /Lacul Poiana Uzului 9:00-9:30 Ionela Cengher 0758346273
Bacau Bacău Parcul Gherăiești 9:00-9:30 Alexandra Danculea 0752883748
Caras-Severin Bozovici Ocolul Silvic Bozovici 9:00 Puia Iosif 0732850742
Caras-Severin Oțelu Roșu Ocolul Silvic Oțelu Roșu 9:00 Coverca lavinia 0732850742
Caras-Severin Anina Anina - cartierul Steierdorf 9:00 Turca Marcel 0751569365
Caras-Severin Reșița Cartier Doman 9:00 Balgar Octavian 0732850742
Caras-Severin Reșița Câlnic 9:00 Balgar Octavian 0732850742
Caras-Severin Berzasca Valea Sirinia , Valea Liubcovei ,Valea Berzasca 9:00 Jeberian Tiberius 0732850742
Caras-Severin Reșița Ocolul Silvic Reșița 9:00 Balgar Octavian 0741003657
Caras-Severin Caransebeș Primăria Caransebeș - în fața clădirii 10:00 Miuța Bocicariu Janet 0747058125
Caras-Severin Moldova Nouă Centru Național de informare și promovare turistică 9:00 Novăcescu Adrian 0773979834
Caras-Severin Oțelu Roșu Școala Gimnazială nr. 1 Oțelu Roșu corp A 11 Bobîrsc Adriana 0740554626
Ilfov Jilava Primaria Jilava - sos. Giurgiului, m. 279 09:00 - 09:30 Stefan Ionita 0722694880
Brasov Ghimbav 24 septembrie. Primaria Ghimbav 10:00
Brasov Rasnov 24 septembrie. Intrare Glajerie nu 10:00 Claudia Zaharia 0268/230002
Ilfov Stefanesti Primaria Stefanesti - Soseaua Stefanesti 116 09:00 - 09:30 Constantin Silviu 0765977386
Brasov Brasov 24 septembrie. La Iepure ( capat Linia 30 - Răcădău ) 9:30 Iulian Dudita
Brasov Brasov 24 septembrie. Lacul Noua ( zona debarcader ) 9:30 Iulian Dudita 0745316406
Dambovita Targoviste Parcare Complex Natatie Targoviste - 9:30-10 sutan claudiu +40725223351
Hunedoara Zam Primăria Comunei Zam 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Vulcan Primăria Municipiului Vulcan 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Vețel Școala Generală Vețel 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Vălișoara Primăria Comunei Vălișoara 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Vața de Jos Școala Gimnazială Vața de Jos 10:00-10:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Uricani Primăria Orașului Uricani 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Totești Primăria Comunei Totești 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Toplița Primăria Comunei Toplița 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Tomești Primăria Comunei Tomești 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Teliucu Inferior Primăria Comunei Teliucu Inferior 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Orăștie Liceul Tehnologic „Nicolaus Olahus” 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Șoimuș Școala Primară Păuliș 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Șoimuș Școala Gimnazială Șoimuș 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Șoimuș Primăria Comunei Șoimuș 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Sântămărie Orlea Primăria Comunei Sântămăria Orlea 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Simeria Primăria Orașului Simeria 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Sarmizegetusa Primăria Comunei Sarmizegetusa 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Ribița Primăria Comunei Ribița 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Râu de Mori Primăria Comunei Râu de Mori 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Rapoltu Mare Primăria Comunei Rapoltu Mare 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Pui Primăria Comunei Pui 09:00-09:30 Diana Dinis
Hunedoara Petroșani Primăria Municipiului Petroșani 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Petrila Primăria Orașului Petrila 09:00-09:30 Diana Eva Dinis
Hunedoara Peștișu Mic Primăria Comunei Peștișu Mic 09:00-09:30 Diana Dinis
Hunedoara Orăștioara de Sus Primăria Orăștioara de Sus 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Orăștie Școala Gimnazială „Dominic Stanca” 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Orăștie Şcoala Generală dr. Aurel Vlad 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Orăștie Liceul Teoretic Aurel Vlaicu 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Lupeni Primăria Municipiului Lupeni 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Luncoiu de Jos Primăria Comunei Luncoiu de Jos 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Ilia Primăria Comunei Ilia 09:00-09:30 Diana Dinis
Hunedoara Hunedoara Restaurant Ciuperca 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Hărău Primăria Comunei Hărău 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Arges Pitesti Universitatea din Pitesti - 9-10 claudiu sutan 0725223351
Hunedoara Hațeg Primăria Orașului Hațeg 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Gurasada Primăria Comunei Gurasada 0900-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Ghelari Primăria Comunei Ghelari 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Geoagiu Primăria Orașului Geoagiu 09:00-09:30 Diana Dinis
Hunedoara General Berthelot Primăria Comunei General Berthelot 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Dobra Primăria Comunei Dobra 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Deva Parcarea Pădurea Bejan 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Deva Parcarea Restaurantului Perla 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Criscior Primăria Comunei Crișcior 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Certeju de Sus Primăria Comunei Certeju de Sus 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Cârjiț Primăria Comunei Cârjiți 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Călan Primăria Orașului Călan 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Burjuc Primăria Comunei Burjuc 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Bunila Primăria Comunei Bunila 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Brănișca Primăria Comunei Brănișca 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Brad Primăria Municipiului Brad 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Blăjeni Primăria Comunei Blăjeni 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Beriu Primăria Comunei Beriu 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Bătrâna Primăria Comunei Bătrâna 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Bănița Şcoala Generală Băniţa 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Băița Primăria Comunei Băița 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Băcia Podul Petreni din Comuna Băcia 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Baru Primăria Comunei Baru 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Baru Școala Gimnazială Petros 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Baia de Criș Primăria Comunei Baia de Criș 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Hunedoara Aninoasa Primăria Oraşului Aninoasa 09:00-09:30 Diana Eva Diniș
Sibiu Sibiu Piata Habermann nu se asigura transport 09-12.00 Ligia Anton 0722787625
Tulcea Murighiol Primaria Murighiol 8:00-10:00
Tulcea Jurilovca Primaria Jurilovca 8:00-10:00
Tulcea Bestepe Primaria Bestepe 8:00-10:00
Tulcea Macin Liceul Macin 8:00-10:00 Laura Negus 0758834468
Tulcea Nufaru Scoala Nufaru 8:00-10:00 Doina Taranu
Tulcea Nalbant Scoala Nalbant 8:00-10:00
Tulcea Niculitel Scoala Niculitel 8:00-10:00 Mihaela Baltag 0741553022
Tulcea Tulcea Intrare Parc Monument 8:00-10:00 Oana Vasile 0732787687
Tulcea Tulcea Plaja Lac Ciuperca 8:00-10:00 Oana Vasile 0732787687
Tulcea Tulcea Intrare Monument 8:00-10:00 Oana Vasile 0732787687
Tulcea Isaccea Primaria Isaccea 8:00-10:00 Nora 0756491022
Tulcea Cerna Scoala Cerna 8:00-10:00 Catalina 0740484319
Tulcea Luncavita Primarie Luncavita 8:00-10:00 Maricica Padurescu 0745398986
Tulcea Jijila Primaria Jijila 8:00-10:00 Violeta Duduta 0745207534
Tulcea Vacareni Primaria Vacareni 8:00-10:00 George Nastase 0754270400
Tulcea Tulcea Intrare parc Victoria (in spate la Lidl) 8:00-10:00 Daniela Vatra 0749258484
Tulcea Tulcea Liceul Spiru Haret 8:00-10:00 Oana Vasile 0732787687
Constanta Eforie Sud Plaja Capul Turcului 11:00-13:00 George Lica 0722317974
Constanta Eforie Nord Digul Steaua de Mare 10:00-12:00 George Lica 0722317974
Constanta Constanta Campus Universitatea Ovidius 8:30-11:00 Cosmin Barzan 0742738836
Mehedinti Eselnita Scoala Eselnita 12 Mirela Rusu
Mehedinti Drobeta Turnu Severin Parcul Rozelor 12 Mirela Rusu
Mehedinti Drobeta Turnu Severin Parcul Dragalina 12 Mirela Rusu
Dolj GALICEA MARE PRIMARIA GALICEA MARE 8:00-10:00 Vlădoianu Ana-Maria 0767765626
Mehedinti Drobeta Turnu Severin Pădurea Crihala 12:00 Mirela Rusu
Ilfov Magurele Primaria Magurele 09:00 - 09:30 Andrei Panciu 0765198828
Vrancea Petrești Crângul Petrești 8:00-10:00 Florin Grozavu 0728064206
Brasov Brasov 24 septembrie. Dealul Melcilor ( Strada Karl Lehmann ( in spate la magazinul Emag )) 9:30 Iulian Dudita 0745316406
Valcea Nicolae Bălcescu Nicolae Bălcescu 9:30-12:00 Mușat Ioana Roxana 0742885591
Valcea Drăgășani Drăgășani 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Sutești Sutești 9:30-12:00 Elena Diaconu 0720045784
Valcea Fârtățești Fârtățești 9:30-12:00 Daniela Eugenia Dinu 0740587699
Valcea Bujoreni Bujoreni 9:30-12:00 Octavian Trușcă 0744117803
Valcea Șușani Șușani 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Ghioroiu Ghioroiu 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Milcoiu Milcoiu 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Alunu Alunu 9:30-12:00 Gabi Birăruț 0742028459
Valcea Băile Govora Băile Govora 9:30-12:00 Mateescu Mihai 0728286328
Valcea Stoenești Stoenești 9:30-12:00 Gheorghe Chelcea 0766075059
Valcea Slătioara Slătioara 9:30-12:00 Simona Albuică 0755150161
Valcea Perișani Perișani 9:30-12:00 Brădeanu Constantin 0769021154
Valcea Măldărești Măldărești 9:30-12:00 Valeriu Lățescu 0723000002
Valcea Lădești Lădești 9:30-12:00 Cristian Băjan 0752614558
Valcea Bunești Bunești 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Dăești Dăești 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Timis Lugoj Asociata Puterea Inițiativei amânat pe 24 09 Pe jos 8:00-10:00 Alexandru Ștefan Szilagy 0722592364
Suceava Rarau Fly Fishing Rarau 8:00-10:00 Valerian Rebenciuc 0733211637
Vrancea Homocea Școla Gimnaziala Homocea 8:00-10:00 Munteanu Ramona-Maria
Vrancea Gagesti Scoala Gimnaziala Gagesti 8:00-10:00 Florin Grozavu
Vrancea Focsani Școala Postliceală Sanitară "Vasile Alecsandri" din Focșani 8:00-10:00 Florin Grozavu
Vrancea Focsani Direcţia Judeţeană Pentru Sport Vrancea 8:00-10:00 Lia Cazacu
Vrancea Adjud Colegiul Național Emil Botta 8:00-10:00 Enache Nicoleta
Vrancea Jitia Scoala Gimnazială Jitia 8:00-10:00 Pantelimon
Vrancea Andreiasu de Jos Școala Gim."Simion Cristian ",din Andreiasu de Jos,Vrancea 8:00-10:00 Marcela Ionasc
Vrancea Păuneșt Școala Gimnazială Păuneșt 8:00-10:00 Florin Grozavu
Dolj Marsani 2 Școala Gimnaziala Nr. 1 Marsani 8:00-10:00 Tulba George 0785634421
Dolj Segarcea LICEUL TEHNOLOGIC HORIA VINTILĂ SEGARCEA 8:00-10:00 Samcea Nicoleta-Cristina 0767763912
Vrancea Homocea Școla Gimnaziala Homocea 8:00-10:00 Munteanu Ramona-Maria
Vrancea Vidra Liceul "Simion Mehedinti" Vidra 8:00-10:00 Potop Adela Catalina
Valcea Lolașu Laloșu 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Voicești Voicești 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Berbești Berbești 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Racovița Racovița 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Ocnele Mari Ocnele Mari 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Orlești Orlești 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Runcu Runcu 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Ștefănești Ștefănești 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Pesceana Pesceana 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Vaideeni Vaideeni 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Râmnicu Vâlcea Zona Ștrand Ostroveni 9:30-12:00 Antoanela Enacache 0749193600
Valcea Cernișoara Cernișoara 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Brezoi Brezoi 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Băile Olănești Băile Olănești 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Păușești-Otăsău Păușești-Otăsău 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Sălătrucel Sălătrucel 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Valcea Berislăvești Berislăvești 9:30-12:00 Antoanela Enacache
Arad Arad Scoala Gimnaziala Adam Nicolae 09:00
Arad Arad Liceul Moise Nicoara 09:00
Arad Arad Cartierul Alfa 09:00
Arad Sebiș Liceul Teoreti Sebiș 09:00
Prahova BLEJOI BLEJOI
Harghita Balan Primarie Balan 09:00
Prahova BERTEA BERTEA
Harghita Sub cetate Primarie Sub Cetate 09:00
Prahova MANESTI MANESTI
Harghita Borsec Primarie Borsec 09:00
Prahova TOMSANI TOMSANI
Prahova PUCHENII MARI PUCHENII MARI
Prahova SLANIC SLANIC
Prahova BOLDESTI SCAIENI BOLDESTI SCAIENI
Prahova SIRNA SIRNA
Giurgiu Giurgiu Giurgiu 09:00 Mariana Mitroi 0742828922
Prahova RIFOV RIFOV
Gorj Targu jiu Targu Jiu 09:00 0731088036
Prahova BAICOI BAICOI
Harghita Gheorgheni Liceul teoretic Salamon Erno 09:00 Otto 0745263276
Prahova PLOPENI PLOPENI
Prahova URLATI URLATI
Prahova VALEA DOFTANEI VALE DOFTANEI
Prahova BUCOV BUCOV
Prahova VALENII DE MUNTE VALENII DE MUNTE
Prahova VALEA CALUGAREASCA VALEA CALUGAREASCA
Olt Corabia Scoala Virgil Mazilescu 09
Prahova POIANA CAMPINA POIANA CAMPINA
Olt Corabia Scoala Mihai Eminescu Corabia 09
Prahova POSESTI POSESTI
Olt Draganesti Primarie Draganesti 09:00
Prahova FILIPESTII DE PADURE FILIPESTII DE PADURE
Olt Bals Primarie Bals 09:00
Olt Caracal Primarie Caracal 09:00
Olt Silatina Liceul Nicolae Titulescu 10:00
Prahova GORNET PRIMARIA GORNET
Prahova PLOIESTI Sala Sporturilor Olimpia 8:30-09:00 Florentina Maria Stan 0728414679
Suceava Balaceana Școala Gimnzială Bălăceana 8:00-10:00 Tamba Bogdan
Suceava Rasca Școala Gimnaziă Râșca 8:00-10:00 Diana Rusu
Suceava Iacobeni ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”LIVIU SUHAR” 8:00-10:00 Maria Mazăre
Suceava Fundu Moldovei ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DIMITRIE GUSTI” 8:00-10:00 Elisabeta Zaișovschi
Suceava Zamostea Școala Gimnazială Zamostea 8:00-10:00 Ioana-Maria Cojocariu
Suceava Corlata Scoala Primara Corlata 8:00-10:00 Curca Valentin
Suceava Siminicea Școala Gimnazială Siminicea 8:00-10:00 Penciuc Gabriela
Suceava Poiana Micului Școala Gimnazială Krystyna Bochenek Poiana Micului 8:00-10:00 Otilia Morosan
Suceava BREAZA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREAZA 8:00-10:00 Daniela Harceag
Suceava Berchisesti Școala Gimnazială Berchișești 8:00-10:00 Dura Loredana
Suceava Straja Școala Gimnaziala “Dimitrie Onciul” Straja 8:00-10:00 Elena Șoflău
Suceava Udesti Șc. Gimn. „Acad. H. Mihăescu” Udești 8:00-10:00 Teleaga Daniela
Suceava Fantana Mare Şcoala Gimnazială "Ion Muceleanu", Fântâna Mare 8:00-10:00 Maria-Alina Samsonescu
Suceava Vatra Dornei Primaria Vatra Dornei 8:00-10:00 Catalin BOIARINOF
Suceava Milisauti Primaria Milisauti 8:00-10:00 Tiperciuc Florin
Suceava Cumparatura Scoala Primara Cumparatura 8:00-10:00 Brahariu Angela
Valcea Râmnicu Vâlcea Zona Chimistul - Râu Olănești 9:30-12:00 Antoanela Enacache 0749193600
Suceava Baia Scoala Nr.2 Baia 8:00-10:00 Ion Alina Georgeta
Valcea Râmnicu Vâlcea Zona Malul Alb 8:00-10:00 Antoanela Enacache 0749193600
Suceava Panaci Scoala Gimnazială Panaci 8:00-10:00 Asandulesei Monica Iuliana
Suceava Mitocu Dragomirnei Scoala Gimnazială Mitocu Dragomirnei 8:00-10:00 Alina Timofte
Valcea Râmnicu Vâlcea Zona Troianu - Jandarmerie 9:30-12:00 Antoanela Enacache 0749193600
Suceava Comanesti Scoala Gimnaziala Vornicu Simion Tautu Comanesti 8:00-10:00 Nechita Magdalena
Suceava Stroiesti Scoala Gimnaziala Stroiesti 8:00-10:00 Bondar Adriana Elena
Suceava Paltinoasa Scoala Gimnaziala Paltinoasa 8:00-10:00 Mihaila Mircea
Suceava Moara Mica Scoala Gimnaziala Moara Mica 8:00-10:00 Blaga Mihaela Oana
Suceava Maritei Scoala Gimnaziala Maritei 8:00-10:00 Arganisciuc Ionela
Caras-Severin Băuțar - Cornișoru Școala Cornișoru 08:30 Nebejea Marilena 0729959517
Caras-Severin Oravița Zona Gării nr. 4 Oravița 10:00 Murășan Givada Maria 0740238621
Caras-Severin Marga Complex Sportiv Marga 10:00 Toader Florica 0746070644
Caras-Severin Reșița CȘEI ”Aurora” Reșița 10:00 Drăghiță Maria Rodica 0770967841
Caras-Severin Carașova - Iabalcea Iabalcea 10:00 Turică Valentin
Caras-Severin Văliug Văliug 10:00 Turică Valentin
Caras-Severin Sacu Primăria Sacu 9:30 Roșu Marius Vasile
Caras-Severin Zăvoi Școala Gimnazială Zăvoi 10:00 Bogdan Ramona Irina 0751132990
Caras-Severin Sichevița Școala Gimnazială Sichevița - curtea școlii 10:00 Găină Florica Amalia 0727040321
Caras-Severin Reșița Str. 24 ianuarie lângă fosta Direcție Județeană de Drumuri 9:30-10:00 Barbu Octavian 0745346269
Bacau Hemeiuș Canalul râului Bistrița 9.00-9.30 Ana Maria Dudeci 0745775094
Bacau Helegiu Sat Deleni- La Ciușnea, pârâul Helegiu, Râul Tazlău 8:00-10:00 Mariana Lungu 0748964013
Bacau Bacau Str Ctin Mușat Calea dr Alexandru Șafran E574 9:00-9:30 Alexandra Danculea 0752883748
Bacau Filipești Aria de protecție avifaunistica Lunca Siretului Mijlociu 9:00-9:30 Ana Maria Ouatu 0751685807
Bacau Hemeiuș Poligonul de tragere 9:00-9:30 Ana Maria Bostan 0745775094
Bacau Hemeiuș Str. Prisacii (de la herghelie la Luparie) 9:00-9:30 Ana Maria Bostan 0745775094
Suceava Frumosu Primaria Frumosu 8:00-10:00 Vaman Adriana Mihaela 0736098711
Suceava Ostra Primaria Ostra 8:00-10:00 Oros Ioan
Suceava Falticeni Esplanada Nada Florilor Falticeni 8:00-10:00 Lencu Cristina 0740165432
Maramures Baia Mare Baia Mare Campia Tineretului (din cauza vremii nefavorabile unitatile scolare din Baia Mare vor reprograma actiunea) mijloc de transport 9-10,00 Silvia Pop 0740855298
Ilfov Chitila STADIONUL CHITILA (PARCARE) str. PĂCII, nr. 22-24 09:00-09:30 Ghinea Alexandru 0747122140
Vaslui Husi Punct de inregistrare Piata Tricolorului, str. 1 Decembrie 8:00-10:00 Popa Ioana Roxana 0759109937
Suceava Suceava Padurea Zamca Suceava 8:00-10:00 Ana Vesa 0744495513
Suceava Gura Humorului Colegiul Alexandru cel Bun Gura Humorului 8:00-10:00 Diana Sabau 0740824128
Suceava Bosanci Curtea scoli Bosani 8:00-10:00 Bujoreanu Tamara 0751124730
Ilfov Afumati Primaria Comunei Afumați 8:30-9:00 Pascu Marius Alexandru 0767079800
Teleorman Zimnicea Liceul Teoretic Zimnicea 8:00-10:00 Luca Fanica
Teleorman Alexandria str. Veteranilor nr 19 8:00-10:00 Fanica Luca +40723613686
Cluj Cojocna Primaria Cojocna 8:00-10:00 Laura Macovei
Vaslui Puiesti Punct de inregistrare Liceul Tehnologic Puiesti 8:00-10:00 Rusu Catalina/Constantin Cirjan
Vaslui Negrești Punct de inregistrare Liceul Tehnologic Nicolae Iorga Negresti, str. 1 Decembrie 8:00-10:00 Magda Coisin/Cirjan Constantin
Cluj Gherla Primaria Gherla 8:00-10:00 Laura Gaina
Cluj Dej Primaria Dej 8:00-10:00 Laura Gaina
Cluj Turda Primaria Turda 8:00-10:00 Laura Gaina
Cluj Floresti Malul Somesului-Baraj 10:00-14:00 Laura Gaina
Cluj Cluj-Napoca Cheile Baciului 10:00-14:00 Laura Gaina
Cluj Cluj-Napoca Parc Est 9:30-14:00 Laura Gaina
Suceava Suceava Casa de Cultura a Sindicatelor Suceava 08:00-10:00 Daniel Lungu 0755816926
Neamt Piatra Neamt Foisorul Voluntarilor, Parcul Central, P. Neamt, in data de 17.09.2022 8:00-10:00 ioan ploscaru 0747437300
Vaslui Vaslui Punct de inregistrare Sala Sporturilor/Sala Polivalenta, str. Decebal, nr. 1 autobuze 9:00-10:00 Constantin Cirjan 0730369115
Vaslui Barlad Punct de inregistrare Punct de Informare Turistica Barlad (la intrarea in Gradina Publica), Bulevardul Republicii 281 9:00-10:00 Constantin Cirjan/Nicu Brasoveanu 0730369115
AB AR AG BC BH BN BT BV BR BZ CS CL CJ CT CV DB DJ GL GR GJ HR HD IL IS IF MM MH MS NT OT PH SM SJ SB SV TR TM TL VS VL VN