Lista punctelor de inregistrare

Aici se vor adauga pana pe 15 septembrie punctele de inregistrare din toata tara. Stai cu ochii pe noi!
Judet Orasul Numele Transport Program
Hunedoara Vața de Jos Centru 9:00-10:00
Hunedoara Boșorod Primăria Comunei Boșorod 9:00-10:00
Hunedoara Zam Primăria Comunei Zam 9:00-10:00
Hunedoara Vulcan Primăria Municipiului Vulcan 9:00-10:00
Hunedoara Vețel Școala 9:00-10:00
Hunedoara Vălișoara Școala 9:00-10:00
Hunedoara Uricani Primăria Orașului Uricani 9:00-10:00
Hunedoara Turdaș Primăria Comunei Turdaș 9:00-10:00
Hunedoara Totești Primăria Comunei Totești 9:00-10:00
Hunedoara Toplița Primăria Comunei Toplița 9:00-10:00
Hunedoara Tomești Primăria Comunei Tomești 9:00-10:00
Hunedoara Teliucu Inferior Primăria Comunei Teliucu Inferior 9:00-10:00
Hunedoara Șoimuș Primăria Comunei Șoimuș 9:00-10:00
Hunedoara Sântămărie Orlea Primăria Comunei Sântămărie Orlea 9:00-10:00
Hunedoara Simeria Primăria Orașului Simeria 9:00-10:00
Hunedoara Sălașul de Sus Primăria Comunei Sălașul de Sus 9:00-10:00
Hunedoara Sarmizegetusa Primăria Comunei Sarmizegetusa 9:00-10:00
Hunedoara Romos Primăria Comunei Romos 9:00-10:00
Hunedoara Ribița Primăria Comunei Ribița 9:00-10:00
Hunedoara Pui Primăria Comunei Pui 9:00-10:00
Hunedoara Petroșani Colegiul Național „Mihai Eminescu” 9:00-10:00
Hunedoara Petroșani Colegiul Economic „Hermes” 9:00-10:00
Hunedoara Petroșani Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida” 9:00-10:00
Hunedoara Petroșani Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” 9:00-10:00
Hunedoara Petrila Primăria Orașului Petrila 9:00-10:00
Hunedoara Peștișul Mic Primăria Comunei Peștișul Mic 9:00-10:00
Hunedoara Orăștioara de Sus Primăria Comunei Orăștioara de Sus 9:00-10:00
Hunedoara Orăștie Liceul Tehnologic "Nicolaus Olahus" 9:00-10:00
Hunedoara Orăștie Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” 9:00-10:00
Hunedoara Orăștie Școala Generală Nr. 2 9:00-10:00
Hunedoara Orăștie Școala Generală Nr. 1 9:00-10:00
Hunedoara Mărtinești Primăria Comunei Mărtinești 9:00-10:00
Hunedoara Lupeni Primăria Municipiului Lupeni 9:00-10:00
Hunedoara Luncoiu de Jos Primăria Comunei Luncoiu de Jos 9:00-10:00
Hunedoara Lelese Primăria Comunei Lelese 9:00-10:00
Tulcea Isaccea Centrul Civic 8:30-09:00
Constanta Medgidia Intrarea in parcul 1 Mai 16:00
Hunedoara Mărtinești Primăria Comunei Mărtinești 9:00-10:00
Hunedoara Lupeni Primăria Municipiului Lupeni 9:00-10:00
Hunedoara Luncoiu de Jos Primăria Comunei Luncoiu de Jos 9:00-10:00
Hunedoara Hunedoara Restaurant Ciuperca 8:00-10:00
Hunedoara Hărău Primăria Comunei Hărău 9:00-10:00
Hunedoara Hațeg Primăria Orașului Hațeg 9:00-10:00
Hunedoara Gurasada Primăria Comunei Gurasada 9:00-10:00
Hunedoara Ghelari Primăria Comunei Ghelari 9:00-10:00
Hunedoara Geoagiu Primăria Orașului Geoagiu 9:00-10:00
Hunedoara Dobra Primăria Comunei Dobra 9:00-10:00
Hunedoara Deva Parcarea Restaurantului Perla 9:00-10:00
Hunedoara Deva Cabana Căprioara 9:00-10:00
Hunedoara Deva Platoul Pădurea Bejan 9:00-10:00
Hunedoara Criscior Primăria Comunei Criscior 9:00-10:00
Hunedoara Certeju de Sus Primăria Comunei Certeju de Sus 9:00-10:00
Hunedoara Cârjiț Primăria Comunei Cârjiț 9:00-10:00
Hunedoara Călan Stadionul Victoria Călan 9:00-10:00
Hunedoara Burjuc Primăria Comunei Burjuc 9:00-10:00
Hunedoara Bulzeștii de Sus Primăria Comunei Bulzeștii de Sus 9:00-10:00
Hunedoara Buceș Primăria Comunei Buceș 9:00-10:00
Hunedoara Brănișca Primăria Comunei Brănișca 9:00-10:00
Hunedoara Brad Primăria Municipiului Brad 9:00-10:00
Hunedoara Blăjeni Primăria Comunei Blăjeni 9:00-10:00
Hunedoara Bătrâna Primăria Comunei Bătrâna 9:00-10:00
Hunedoara Bănița Primăria Comunei Bănița 9:00-10:00
Hunedoara Băița Primăria Comunei Băița 9:00-09:30
Hunedoara Băcia Podul Petreni 9:00-10:00
Hunedoara Baru Primăria Comunei Baru 9:00-10:00
Hunedoara Baia de Criș Primăria Comunei Baia de Criș 9:00-10:00
Hunedoara Aninoasa Primăria Orașului Aninoasa 9:00-10:00
Constanta Eforie Nord Plaja ”Steaua de Mare” 11:00-12:00
Galati Galati Autogara din Bariera Traian - str. Tunelului 9:00-10:00
Constanta Constanta City Park Mall (intrarea dinspre lac) 9:30-10:00
Suceava Suceava Raul Suceava 10:00-10:30
Suceava Suceava Parcul Sipotei 10:00-10:30
Suceava Parcul Zamca Suceava 10:00-10:30
Maramures Berinta Scoala 10:00-10:30
Maramures Hideaga Primarie 9:00-10:00
Maramures Satulung Primarie 9:00-10:00
Maramures Baia Sprie Primarie 9:00-10:00
Maramures Seini Primarie 10:00-10:30
Maramures Asuaju de Jos Asuaju de Jos - Centru 10:00-10:30
Maramures Asuaju de Sus Asuaju de Sus - Centru 10:00-10:30
Maramures Sighetu Marmatiei Parcul Deondrologic 13:00-13:30
Dambovita Targoviste Universitatea Valahia 10:00-11:00
Maramures Baia Mare Ferneziu, Firiza, Limpedea, Hotvon 10:00-11:00
Mures Deda Curte Primarie 8:00-10:00
Mures Reghin padurea Dedradului 9:00
Mures Reghin platoul de la Padurea Rotunda 9:00
Mures Reghin Malul Muresului, in aval de mag Kaufland 9:00
Mures Tirgu Mures Calea Sighisoarei 10:00
Mures Tirgu Mures Platoul Cornesti 9:00
Mures Tirgu Mures Liziera padure sona Spital 10:00-12
Mures Tirgu Mures Sala Polivalenta - transport 10:00
Satu-Mare Inregistrare online 9:00-10:00
Gorj Toate GORJ 9:00-10:00
Harghita Mihalieni Primaria Mihalieni 9:00-10:00
Bihor Oradea Parcarea Lotus Center - strada Nufarului 30 9:00-10:00
Giurgiu Giurgiu Primaria Giurgiu 8:30-9:00
Bucuresti Bucuresti Sector 4 Parcare Grand Arena Mall 09:00-10:00
Vrancea Garoafa Şcoala Gimnazială ”Emil Atanasiu” Garoafa 9:00-10:00
Vrancea Focsani Sediu DJST Vrancea 9:00-10:00
Vrancea Adjud In fața Casei de Cultură "Tudor Vornicu" Adjud 9:00-10:00
Bucuresti Bucuresti Piata Victoriei 9:00-10:00
Botosani Botosani Stadionul municipal - str. Vanatori nr.2 8:00-10:00
Salaj Zalau Str Simion Barnutiu nr 59 bl 1E 9:00-12:00
Vaslui Vaslui Sala Polivalentă, str.Decebal, nr.1 8:00-10:00
Tulcea Tulcea Str Mahmudiei 17 / Sediul Servicii Publice 8:00-10:00
Suceava Suceava Esplanada Casa de Cultura Suceava 8:00-10:00
Sibiu Medias Primăria Mediaș - P-ţa Corneliu Coposu nr.3 8:00-10:00
Neamt Piatra-Neamt Parcul Central - Foișorul voluntarului 8:00-10:00
Arges Pitesti Strada Târgu din Vale nr. 1 - Universitatea din Pitești 10:00-11:00
Teleorman Alexandria Strada Veteranilor nr 19 8:00-10:00
Mehedinti DROBETA TURNU SEVERIN AFDPR 10:00-12
AB AR AG BC BH BN BT BV BR BZ CS CL CJ CT CV DB DJ GL GR GJ HR HD IL IS IF MM MH MS NT OT PH SM SJ SB SV TR TM TL VS VL VN