Lista punctelor de inregistrare

Aici se vor adauga pana pe 15 septembrie punctele de inregistrare din toata tara. Stai cu ochii pe noi!
Judet Orasul Numele Transport Program
Dolj Salcuta Scoala Gimnaziala Salcuta 8:00-10:00
Dolj Bistret Primaria Bistret 8:00-10:00
Dolj Vartop Primaria Vartop 8:00-10:00
Dolj Izvoare Primaria Izvoare 8:00-10:00
Dolj Bailesti Grupul Scolar Agricol Bailesti 8:00-10:00
Dolj Teslui Primaria Teslui 8:00-10:00
Dolj Amarastii de Jos Liceul Agricol Amarastii de Jos 8:00-10:00
Dolj Bechet Primaria Bechet 8:00-10:00
Dolj Perisor Primaria Perisor 8:00-10:00
Dolj Cetate Primaria Cetate 8:00-10:00
Dolj Carpen Primaria Carpen 8:00-10:00
Dolj Piscu Vechi Primaria Piscu Vechi 8:00-10:00
Dolj Bratovoiesti Primaria Bratovoiesti 8:00-10:00
Dolj Segarcea Primaria Segarcea 8:00-10:00
Dolj Isalnita Primaria Isalnita 8:00-10:00
Dolj Castranova Primaria Castranova 8:00-10:00
Dolj Cosoveni Primaria Cosoveni 8:00-10:00
Dolj Sadova Primaria Sadova 8:00-10:00
Dolj Bailesti Primaria Bailesti 8:00-10:00
Maramures Barsana Primaria Barsana 8:00-10:00
Suceava Horodnic de Sus Școala Gimnazială ,,Iulian Vesper-Horodnic de Sus 8:00-10:00
Suceava Volovat Școala Generală ,,Dr.Simion și Metzia Hîj" Volovăț 8:00-10:00
Suceava Bosanci Scoala Gimnaziala Bosanci 8:00-10:00
Suceava Zvoristea Scoala Gimnaziala Zvoriştea , Judeţul Suceava 8:00-10:00
Suceava Şerbăneşti Scoala Gimnaziala Şerbăneşti 8:00-10:00
Suceava Dumbraveni LICEUL TEHNOLOGIC ,,MIHAI EMINESCU'' DUMBRĂVENI - ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 8:00-10:00
Suceava Campulung Moldovenesc Colegiul Silvic Bucovina, Calea Bucovinei, 56, 8:00-10:00
Suceava Iacobeni Şcoala Gimnazială "Liviu Suhar" Iacobeni 8:00-10:00
Tulcea Isaccea Primaria Isaccea 8:00-10:00
Suceava Moldovita Liceul Tehnologic "Vasile Cocea" Moldovița 8:00-10:00
Suceava Fundul Moldovei Scoala Gimnaziala DIMITRIE GUSTI "Fundu Moldovei 8:00-10:00
Suceava Malini SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE LABIS MALIN 8:00-10:00
Suceava Falticeni Școala Gimnazială „Mihail Sadoveanu„ Fălticeni, 8:00-10:00
Suceava Sovata Scoala Gimnaziala Sovata (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Vama Școala Gimnazială „Iorgu G. Toma „ VAMA 8:00-10:00
Suceava Vama Școala Gimnazială „Iorgu G. Toma „ VAMA (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Comanesti Scoala Gimnaziala Vornicu Simion Tautu 8:00-10:00
Suceava Cornu Luncii Primaria Cornu Luncii 8:00-10:00
Suceava Straja Primaria Straja 8:00-10:00
Suceava GĂLĂNEȘT I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,SAMSON BODNĂRESCU'' (curtea scoli) 8:00-10:00
Maramures Vișeu de Sus Primaria Vișeu de Sus 8:00-10:00
Maramures Ieud Primaria Ieud 8:00-10:00
Maramures Petrova Primaria Petrova 8:00-10:00
Maramures Bogdan Vodă Primaria Bogdan Vodă 8:00-10:00
Maramures Tîrgu Lăpuș Primaria Tîrgu Lăpuș 8:00-10:00
Maramures Asuaj Primaria Asuaj 8:00-10:00
Maramures Tăuții Măgherăuș Primaria Tăuții Măgherăuș 8:00-10:00
Maramures Coaș Primaria Coaș 8:00-10:00
Maramures Groșii Țibleșului Primaria Groșii Țibleșului 8:00-10:00
Maramures Vadu Izei Primaria Vadu Izei 8:00-10:00
Maramures Șomcuta Mare Primaria Șomcuta Mare 8:00-10:00
Maramures Șieu Primaria Șieu 8:00-10:00
Maramures Borșa Primaria Borșa 8:00-10:00
Maramures Cavnic Primaria Cavnic 8:00-10:00
Maramures Seini Primaria Seini 8:00-10:00
Maramures Dragomiresti Primaria Dragomiresti 8:00-10:00
Maramures Sighetu Marmației Primaria Sighetu Marmației 8:00-10:00
Maramures Vima Mică Primaria Vima Mică 8:00-10:00
Maramures Valea Chioarului Primaria Valea Chioarului 8:00-10:00
Maramures Săcălășeni Primaria Săcălășeni 8:00-10:00
Maramures Copalnic Mănăștur Primaria Copalnic Mănăștur 8:00-10:00
Maramures Oarța de Jos Primaria Oarța de Jos 8:00-10:00
Maramures Baia Sprie Primaria Baia Sprie 8:00-10:00
Maramures Sarasău Primaria Sarasău 8:00-10:00
Maramures Băița de Sub Codru Primaria Băița de Sub Codru 8:00-10:00
Maramures Ariniș Primaria Ariniș 8:00-10:00
Maramures Băiuț Primaria Băiuț 8:00-10:00
Maramures Repedea Primaria Repedea 8:00-10:00
Suceava Panaci Scoala Gimnaziala Panaci (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Adancata Școala Gimnazială ”Ioan Băncescu” Adâncata 8:00-10:00
Suceava Dolhasca Liceul Tehnologic ”OLTEA DOAMNA” Dolhasca 8:00-10:00
Suceava Vicovu de Sus Scoala Gimnaziala Vicovu de Sus (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Sat.Veresti, Suceava Scoala Gimnaziala Veresti (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Capu Câpului Scoala Gimnaziala Ion Barbir Capu Câmpului, loc. Capu Câmpului 8:00-10:00
Suceava Cornu Luncii Școala Gimnazială ,,Constantin Blănaru" Cornu Luncii 8:00-10:00
Maramures Cupseni Primaria Cupseni 8:00-10:00
Maramures Satulung Primaria Satulung 8:00-10:00
Brasov Codlea Primăria Codlea 8:00-10:00
Dolj Calafat Primaria Calafat 8:00-10:00
Giurgiu Gaiseni, scoala Gaiseni 8:00-10:00
Giurgiu Stoenesti, primaria Stoenesti 8:00-10:00
Giurgiu Cartojani, scoala Roata de Jos 8:00-10:00
Giurgiu Adunati Copaceni,, scoli Adunatii Copaceni 8:00-10:00
Giurgiu Clejani, scoala Clejani 8:00-10:00
Giurgiu Comana, scoala Comana 8:00-10:00
Giurgiu Mihai Bravu, scoala Mihai Bravu 8:00-10:00
Giurgiu Roata de Jos, scoala Roata de Jos 8:00-10:00
Giurgiu Marsa, scoala Marsa 8:00-10:00
Giurgiu Stanesti, scoala Stanesti 8:00-10:00
Giurgiu Letca Noua, scoala Letca Noua 8:00-10:00
Giurgiu Ghimpati, scoala Ghimpati 8:00-10:00
Giurgiu Mihailesti, SGA Mihaiesti 8:00-10:00
Giurgiu Mihailesti, liceul Mihailesti 8:00-10:00
Giurgiu Bulbucata, scoala Bulbucata 8:00-10:00
Giurgiu Daia, scoala Daia 8:00-10:00
Giurgiu Gostinu, scoala Gostinu 8:00-10:00
Giurgiu Putineiu, scoala Putineiu 8:00-10:00
Giurgiu Gogosari, scoala Gogosari 8:00-10:00
Giurgiu Fratesti, scoala Fratesti 8:00-10:00
Giurgiu Malu, scoala Malu 8:00-10:00
Giurgiu Malu Spart, scoala Malu Spart 8:00-10:00
Giurgiu Balanoaia, padurea Balanoaia Ocol Silvic Giurgiu Giurgiu 8:00-10:00
Giurgiu Bolintin Vale Ocolul silvic Bolintin Vale 8:00-10:00
Giurgiu Comana, Ocolul Silvic Comana 8:00-10:00
Giurgiu Giurgiu Asociatia Prietenii de langa Tne 8:00-10:00
Ialomita SLOBOZIA STANESCU IOANA 9:00-12:00
Suceava Pojorata Directia Silvica Suceava 8:00-10:00
Suceava Patrauti Școala Gimnazială ”Constantin Morariu”, Pătrăuți 8:00-10:00
Suceava Vatra Dornei Primaria Municipiului Vatra Dornei 8:00-10:00
Suceava Bunesti Școala Gimnazială Artur Gororei (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Sat. Maritei Școala Gimnazială Măriței (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Darmanesti Școala Gimnazială Măriței, Comuna Dărmănești, Județul Suceava 8:00-10:00
Suceava Sat.Gulia Școala Gimnazială Gulia (in fata scoli) 8:00-10:00
Suceava Voitinel Scoala Gimnaziala Voitinel, str.Principala, nr.155, 8:00-10:00
Suceava Campulung Moldovenesc Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” din Câmpulung Moldovenesc, Str. Izvorul Malului, Nr. 6 8:00-10:00
Suceava Falticeni Școala Gimnazială „Al. I. Cuza”, Fălticeni (curtea scoli) 8:00-10:00
Salaj Sibiu Parcul Terezian 9:00-10:00
Sibiu Sibiu Sala Transilvania 9:00-10:00
Mures Targu Mures Pădurea de lângă cartierul 8:00-10:00
Mures Targu Mures Liziera pădurii de lângă centură, Calea Sighișoarei 8:00-10:00
Mures Targu Mures Platoul Cornești 8:00-10:00
Mures Targu Mures Liziera pădurii Spital -UMF 8:00-10:00
Mures Targu Mures Malul Mureșului, str. Plutelor zona Barajului 8:00-10:00
Bistrita-Nasaud Nepos, Comuna Feldru Parohia Ortodoxa 8:00-10:00
Bistrita-Nasaud Bistrita Parcul Municipal - la FOIŞOR 8:00-10:00
Suceava Siret Primaria Siret 8:00-10:00
Suceava Siminecea Școala Gimnazială Siminicea, Str. Principală, Nr.622 A, Loc. Siminicea 9:00-11:00
Suceava Suceava ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8 SUCEAVA. Str. Aleea Jupiter Nr.12, 720625 8:00-10:00
Suceava Radauti Școala Gimnazială ”Dimitrie Cantemir”,Rădăuți; Str.Horea, 44, Rădăuți 8:00-10:00
Suceava Suceava Colegiul de Arta "Ciprian Porumbescu"Suceava (curtea colegiului) 8:00-10:00
Suceava Gura Humorului Școala Gimnazială Nr.1 Gura Humorului, Bd. Bucovina, nr.16 (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Scheia Scoala Gimnaziala Dimitrie Pacurariu Scheia (cu structurile Sf. Ilie si Mihoveni) Suceava 9:00-11:00
Suceava Radauti Colegiul Tehnic Radauti (str. Tudor Vladimirescu nr. 4, curtea scoli) 8:00-10:00
Maramures Botiza Primaria Botiza 8:00-10:00
Maramures Mires Primaria Mires 8:00-10:00
Maramures Gardani Primaria Gardani 8:00-10:00
Maramures Baia Mare Piata Revolutiei (Platoul Bucuresti) 8:00-10:00
Brasov Săcele Primăria Săcele 9:00-9:30
Ilfov Piata Victoriei Piata Victoriei - 8:00
Bucuresti Piata Victoriei Piata Victoriei - 8:00
Brasov Budila Primaria Budila 9:00-09:30
Brasov Sânpetru Primaria Sânpetru 9:00-10:00
Brasov Dumbravița Primaria Dumbrăvița 8:30-9:30
Dolj Craiova AEROPORT Se asigura transport la locatia de curatenie (care coincide si cu punctul de inregistrare) numai pentru scoli care vor fi anuntate in privinta punctului de plecare din oras. 8:00-10:00
Valcea Ramnicu Valcea Centrul Civic - la ceas - 9:30
Brasov Brasov Dealul Melcilor ( strada Karl Lehman, la barieră ) nu 9:00-10:30
Brasov Râșnov Primăria Râșnov 9:00-10:00
Brasov Ghimbav Primaria Orasului Ghimbav Str. Lunga Nr. 69 9:00-10:00
Brasov Făgăraș Primaria Făgăraș 9:00-10:00
Brasov Feldioara Strada Octavian Goga 67 ( in fata la sc Marienburg Scup srl) 9:00-10:00
Brasov Victoria Primaria Victoria 9:00-11:00
Brasov Brasov Schei ( Strada Învățătorilor colt cu Podul Crețului - capat linia 50 RAT ) 8:00-10:00
Brasov Brasov Strada Stejerișului ( drum spre Poiana Brașov,, in statia RAT Warte ) 9:00-10:30
Cluj Chinteni Chinteni 10:00-14:00
Brasov Brasov Sub Tâmpa ( unde intorceau autocarele) 9:00-10:30
Mehedinti Drobeta Turnu Severin Inspectoratul de Jandarmi Judetean Mehedinti - 8:00-10:00
Cluj Padurea Baciu Punct de inregistrare 10:00-14:00
Cluj Mihai Viteazu Punct de inregistrare 10:00-14:00
Giurgiu Giurgiu Primaria Municipiului Giurgiu - 8:00
Neamt Piatra Neamt Parcarea Kaufland(in spatele parcarii) - 8:00-10:00
Caras-Severin Caransebes Primaria Caransebes - 8:00-10:00
Timis Timisoara Strada Aries nr. 19 - 8:00-10:00
Bihor Oradea Lotus Retail Park Oradea - 9:30
Bacau Bacau Centrul de tineret Bacau - 8:00-10:00
Arges Pitesti Universitatea din Pitesti - 8:00-10:00
Tulcea Tulcea APM - 8:00-10:00
Satu-Mare Satu Mare - Nespecificat 8:00-10:00
Sibiu Sibiu Sala Transilvania, Parc Nespecificat. 8:00-10:00
Cluj Lac Tarnita Tarnita 2 Autocare cu plecare de la Sala sporturilor Cluj-Napoca la ora 8:30 8:00-10:00
Cluj Măguri Răcătău Măguri Răcătău Autocar cu plecare din Cluj-Napoca Sala Sporturilor la ora 8:30 8:00-10:00
AB AR AG BC BH BN BT BV BR BZ CS CL CJ CT CV DB DJ GL GR GJ HR HD IL IS IF MM MH MS NT OT PH SM SJ SB SV TR TM TL VS VL VN