Lista punctelor de inregistrare

Aici se vor adauga pana pe 15 septembrie punctele de inregistrare din toata tara. Stai cu ochii pe noi!
Judet Orasul Numele Transport Program Persoana de contact Telefon
Dolj Salcuta Scoala Gimnaziala Salcuta 8:00-10:00
Dolj Bistret Primaria Bistret 8:00-10:00
Dolj Vartop Primaria Vartop 8:00-10:00
Dolj Izvoare Primaria Izvoare 8:00-10:00
Dolj Bailesti Grupul Scolar Agricol Bailesti 8:00-10:00
Dolj Teslui Primaria Teslui 8:00-10:00
Dolj Amarastii de Jos Liceul Agricol Amarastii de Jos 8:00-10:00
Dolj Bechet Primaria Bechet 8:00-10:00
Dolj Perisor Primaria Perisor 8:00-10:00
Dolj Cetate Primaria Cetate 8:00-10:00
Dolj Carpen Primaria Carpen 8:00-10:00
Dolj Piscu Vechi Primaria Piscu Vechi 8:00-10:00
Dolj Bratovoiesti Primaria Bratovoiesti 8:00-10:00
Dolj Segarcea Primaria Segarcea 8:00-10:00
Dolj Isalnita Primaria Isalnita 8:00-10:00
Dolj Castranova Primaria Castranova 8:00-10:00
Dolj Cosoveni Primaria Cosoveni 8:00-10:00
Dolj Sadova Primaria Sadova 8:00-10:00
Dolj Bailesti Primaria Bailesti 8:00-10:00
Maramures Barsana Primaria Barsana 8:00-10:00 Primar
Suceava Horodnic de Sus Școala Gimnazială ,,Iulian Vesper-Horodnic de Sus 8:00-10:00
Suceava Volovat Școala Generală ,,Dr.Simion și Metzia Hîj" Volovăț 8:00-10:00
Suceava Bosanci Scoala Gimnaziala Bosanci 8:00-10:00
Suceava Zvoristea Scoala Gimnaziala Zvoriştea , Judeţul Suceava 8:00-10:00
Suceava Şerbăneşti Scoala Gimnaziala Şerbăneşti 8:00-10:00
Suceava Dumbraveni LICEUL TEHNOLOGIC ,,MIHAI EMINESCU'' DUMBRĂVENI - ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 8:00-10:00
Suceava Campulung Moldovenesc Colegiul Silvic Bucovina, Calea Bucovinei, 56, 8:00-10:00
Suceava Iacobeni Şcoala Gimnazială "Liviu Suhar" Iacobeni 8:00-10:00
Tulcea Isaccea Primaria Isaccea 8:00-10:00 Pomazan Lucia Nora 0756491022
Suceava Moldovita Liceul Tehnologic "Vasile Cocea" Moldovița 8:00-10:00
Suceava Fundul Moldovei Scoala Gimnaziala DIMITRIE GUSTI "Fundu Moldovei 8:00-10:00
Suceava Malini SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE LABIS MALIN 8:00-10:00
Suceava Falticeni Școala Gimnazială „Mihail Sadoveanu„ Fălticeni, 8:00-10:00
Suceava Sovata Scoala Gimnaziala Sovata (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Vama Școala Gimnazială „Iorgu G. Toma „ VAMA 8:00-10:00
Suceava Vama Școala Gimnazială „Iorgu G. Toma „ VAMA (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Comanesti Scoala Gimnaziala Vornicu Simion Tautu 8:00-10:00
Suceava Cornu Luncii Primaria Cornu Luncii 8:00-10:00
Suceava Straja Primaria Straja 8:00-10:00
Suceava GĂLĂNEȘT I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,SAMSON BODNĂRESCU'' (curtea scoli) 8:00-10:00
Maramures Vișeu de Sus Primaria Vișeu de Sus 8:00-10:00 Coman Vasile 0262.352.880
Maramures Ieud Primaria Ieud 8:00-10:00 David Nicolae 0787.611.819
Maramures Petrova Primaria Petrova 8:00-10:00 Petrovai Ion 0733.414.511
Maramures Bogdan Vodă Primaria Bogdan Vodă 8:00-10:00 Cuciureanu Maria 0721.285.188
Maramures Tîrgu Lăpuș Primaria Tîrgu Lăpuș 8:00-10:00 Mitru Leșe 0766.080.335
Maramures Asuaj Primaria Asuaj 8:00-10:00 Boitor Vasile 0262.267.601
Maramures Tăuții Măgherăuș Primaria Tăuții Măgherăuș 8:00-10:00 Noje Marinela 0766.586.020
Maramures Coaș Primaria Coaș 8:00-10:00 Daraban Ioan 0728.937.061
Maramures Groșii Țibleșului Primaria Groșii Țibleșului 8:00-10:00 Miholca Ionel 0786.962.311
Maramures Vadu Izei Primaria Vadu Izei 8:00-10:00 Holici Angelica 0761.635.127
Maramures Șomcuta Mare Primaria Șomcuta Mare 8:00-10:00 Vancea Raul 0749.836.832
Maramures Șieu Primaria Șieu 8:00-10:00 Man Ileana 0764.966.087
Maramures Borșa Primaria Borșa 8:00-10:00 Orzac Vasile 0740.265.773
Maramures Cavnic Primaria Cavnic 8:00-10:00 Costinar Paul 0745.899.660
Maramures Seini Primaria Seini 8:00-10:00 Măgureanu Ionuț 0740.535.434
Maramures Dragomiresti Primaria Dragomiresti 8:00-10:00 Saplontai Daniel 0786.875.825
Maramures Sighetu Marmației Primaria Sighetu Marmației 8:00-10:00 Grigor Sorin 0745.602.439
Maramures Vima Mică Primaria Vima Mică 8:00-10:00 Blaga Claudiu 0262.383.511
Maramures Valea Chioarului Primaria Valea Chioarului 8:00-10:00 Miclăuș Florin 0764.966.562
Maramures Săcălășeni Primaria Săcălășeni 8:00-10:00 Ghețe Vasile 0754.698.213
Maramures Copalnic Mănăștur Primaria Copalnic Mănăștur 8:00-10:00 Costin Vlad 0728.956.170
Maramures Oarța de Jos Primaria Oarța de Jos 8:00-10:00 Horincar Mihai 0763.181.769
Maramures Baia Sprie Primaria Baia Sprie 8:00-10:00 Roman Călin 0746.321.918
Maramures Sarasău Primaria Sarasău 8:00-10:00 Lucian Silviu 0754.538.448
Maramures Băița de Sub Codru Primaria Băița de Sub Codru 8:00-10:00 Pop Traian 0755.156.932
Maramures Ariniș Primaria Ariniș 8:00-10:00 Pop Nelu 0743047590
Maramures Băiuț Primaria Băiuț 8:00-10:00 Man Cristi 0787623848
Maramures Repedea Primaria Repedea 8:00-10:00 Grad Ștefan 0786875700
Suceava Panaci Scoala Gimnaziala Panaci (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Adancata Școala Gimnazială ”Ioan Băncescu” Adâncata 8:00-10:00
Suceava Dolhasca Liceul Tehnologic ”OLTEA DOAMNA” Dolhasca 8:00-10:00
Suceava Vicovu de Sus Scoala Gimnaziala Vicovu de Sus (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Sat.Veresti, Suceava Scoala Gimnaziala Veresti (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Capu Câpului Scoala Gimnaziala Ion Barbir Capu Câmpului, loc. Capu Câmpului 8:00-10:00 Chirila Elena Maria
Suceava Cornu Luncii Școala Gimnazială ,,Constantin Blănaru" Cornu Luncii 8:00-10:00 IACOB PETRISOR
Maramures Cupseni Primaria Cupseni 8:00-10:00 Buda Ioan
Maramures Satulung Primaria Satulung 8:00-10:00 primar 0262-283069
Brasov Codlea Primăria Codlea 8:00-10:00 Iulian Dudita
Dolj Calafat Primaria Calafat 8:00-10:00 0760654741
Giurgiu Gaiseni, scoala Gaiseni 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Stoenesti, primaria Stoenesti 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Cartojani, scoala Roata de Jos 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Adunati Copaceni,, scoli Adunatii Copaceni 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Clejani, scoala Clejani 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Comana, scoala Comana 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Mihai Bravu, scoala Mihai Bravu 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Roata de Jos, scoala Roata de Jos 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Marsa, scoala Marsa 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Stanesti, scoala Stanesti 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Letca Noua, scoala Letca Noua 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Ghimpati, scoala Ghimpati 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Mihailesti, SGA Mihaiesti 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Mihailesti, liceul Mihailesti 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Bulbucata, scoala Bulbucata 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Daia, scoala Daia 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Gostinu, scoala Gostinu 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Putineiu, scoala Putineiu 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Gogosari, scoala Gogosari 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Fratesti, scoala Fratesti 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Malu, scoala Malu 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Malu Spart, scoala Malu Spart 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Balanoaia, padurea Balanoaia Ocol Silvic Giurgiu Giurgiu 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Bolintin Vale Ocolul silvic Bolintin Vale 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Comana, Ocolul Silvic Comana 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Giurgiu Giurgiu Asociatia Prietenii de langa Tne 8:00-10:00 Mariana Mitroi
Ialomita SLOBOZIA STANESCU IOANA 9:00-12:00 STANESCU IOANA 0726013041
Suceava Pojorata Directia Silvica Suceava 8:00-10:00
Suceava Patrauti Școala Gimnazială ”Constantin Morariu”, Pătrăuți 8:00-10:00 Daniel Lungu
Suceava Vatra Dornei Primaria Municipiului Vatra Dornei 8:00-10:00
Suceava Bunesti Școala Gimnazială Artur Gororei (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Sat. Maritei Școala Gimnazială Măriței (curtea scoli) 8:00-10:00
Suceava Darmanesti Școala Gimnazială Măriței, Comuna Dărmănești, Județul Suceava 8:00-10:00
Suceava Sat.Gulia Școala Gimnazială Gulia (in fata scoli) 8:00-10:00
Suceava Voitinel Scoala Gimnaziala Voitinel, str.Principala, nr.155, 8:00-10:00
Suceava Campulung Moldovenesc Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” din Câmpulung Moldovenesc, Str. Izvorul Malului, Nr. 6 8:00-10:00
Suceava Falticeni Școala Gimnazială „Al. I. Cuza”, Fălticeni (curtea scoli) 8:00-10:00
Salaj Sibiu Parcul Terezian 9:00-10:00 Ligia Anton
Sibiu Sibiu Sala Transilvania 9:00-10:00 Ligia Anton
Mures Targu Mures Pădurea de lângă cartierul 8:00-10:00 Nicoleta Simion
Mures Targu Mures Liziera pădurii de lângă centură, Calea Sighișoarei 8:00-10:00 Nicoleta Simion
Mures Targu Mures Platoul Cornești 8:00-10:00 Nicoleta Simion
Mures Targu Mures Liziera pădurii Spital -UMF 8:00-10:00 Nicoleta Simion
Mures Targu Mures Malul Mureșului, str. Plutelor zona Barajului 8:00-10:00 Nicoleta Simion
Bistrita-Nasaud Nepos, Comuna Feldru Parohia Ortodoxa 8:00-10:00 Preot Vasile RUS 0770262583
Bistrita-Nasaud Bistrita Parcul Municipal - la FOIŞOR 8:00-10:00 Tetcu Cristian 0722494865
Suceava Siret Primaria Siret 8:00-10:00 Clucencu Mihaela 0741066859
Suceava Siminecea Școala Gimnazială Siminicea, Str. Principală, Nr.622 A, Loc. Siminicea 9:00-11:00 Penciuc Gabriela 0747282024
Suceava Suceava ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8 SUCEAVA. Str. Aleea Jupiter Nr.12, 720625 8:00-10:00 Pasăre Daniela 0744545739
Suceava Radauti Școala Gimnazială ”Dimitrie Cantemir”,Rădăuți; Str.Horea, 44, Rădăuți 8:00-10:00 Ștefancu Mihaela 0742189526
Suceava Suceava Colegiul de Arta "Ciprian Porumbescu"Suceava (curtea colegiului) 8:00-10:00 Arotaritei Monica-Petruta 0741676161
Suceava Gura Humorului Școala Gimnazială Nr.1 Gura Humorului, Bd. Bucovina, nr.16 (curtea scoli) 8:00-10:00 Rusu Eugenia 0744920678
Suceava Scheia Scoala Gimnaziala Dimitrie Pacurariu Scheia (cu structurile Sf. Ilie si Mihoveni) Suceava 9:00-11:00 Clucerescu Lacramioara Tatiana 0744142325
Suceava Radauti Colegiul Tehnic Radauti (str. Tudor Vladimirescu nr. 4, curtea scoli) 8:00-10:00 Ardeleanu Marioara 0755084047
Maramures Botiza Primaria Botiza 8:00-10:00 Cupsinar Vasile
Maramures Mires Primaria Mires 8:00-10:00 MĂRGINAȘ FLORIN
Maramures Gardani Primaria Gardani 8:00-10:00 Andrecutiu Gheorghe
Maramures Baia Mare Piata Revolutiei (Platoul Bucuresti) 8:00-10:00 Pop Silvia 740855298
Brasov Săcele Primăria Săcele 9:00-9:30 Iulian Dudita
Ilfov Piata Victoriei Piata Victoriei - 8:00 Adina Jigani 0735394805
Bucuresti Piata Victoriei Piata Victoriei - 8:00 Adina Jigani 0735394805
Brasov Budila Primaria Budila 9:00-09:30 Iulian Dudita
Brasov Sânpetru Primaria Sânpetru 9:00-10:00 Iulian Dudita
Brasov Dumbravița Primaria Dumbrăvița 8:30-9:30 Iulian Dudita
Dolj Craiova AEROPORT Se asigura transport la locatia de curatenie (care coincide si cu punctul de inregistrare) numai pentru scoli care vor fi anuntate in privinta punctului de plecare din oras. 8:00-10:00 Tănase Iulian 0723042565
Valcea Ramnicu Valcea Centrul Civic - la ceas - 9:30 Adina Jigani 0735394805
Brasov Brasov Dealul Melcilor ( strada Karl Lehman, la barieră ) nu 9:00-10:30 Iulian Dudita
Brasov Râșnov Primăria Râșnov 9:00-10:00 Claudia Zaharia
Brasov Ghimbav Primaria Orasului Ghimbav Str. Lunga Nr. 69 9:00-10:00 George Bârsan
Brasov Făgăraș Primaria Făgăraș 9:00-10:00 Andreea Bobes
Brasov Feldioara Strada Octavian Goga 67 ( in fata la sc Marienburg Scup srl) 9:00-10:00 Iulian Dudita 745316406
Brasov Victoria Primaria Victoria 9:00-11:00 Adriana Floasa 0727787323
Brasov Brasov Schei ( Strada Învățătorilor colt cu Podul Crețului - capat linia 50 RAT ) 8:00-10:00 Iulian Dudita 745316406
Brasov Brasov Strada Stejerișului ( drum spre Poiana Brașov,, in statia RAT Warte ) 9:00-10:30 Iulian Dudita 745316406
Cluj Chinteni Chinteni 10:00-14:00 Laura Macovei
Brasov Brasov Sub Tâmpa ( unde intorceau autocarele) 9:00-10:30 Iulian Dudita
Mehedinti Drobeta Turnu Severin Inspectoratul de Jandarmi Judetean Mehedinti - 8:00-10:00 Mirela Rusu 0724414687
Cluj Padurea Baciu Punct de inregistrare 10:00-14:00 Andi
Cluj Mihai Viteazu Punct de inregistrare 10:00-14:00 Laura Macovei 0742837310
Giurgiu Giurgiu Primaria Municipiului Giurgiu - 8:00 Mariana Mitroi -
Neamt Piatra Neamt Parcarea Kaufland(in spatele parcarii) - 8:00-10:00 Andrei Carabelea 0743082028
Caras-Severin Caransebes Primaria Caransebes - 8:00-10:00 Liviu JIGORIA 0743545545
Timis Timisoara Strada Aries nr. 19 - 8:00-10:00 Duculescu Marian 0769060485
Bihor Oradea Lotus Retail Park Oradea - 9:30 Mihai Pop 0755800400
Bacau Bacau Centrul de tineret Bacau - 8:00-10:00 Mocanu Vasile - Andrei 0757066874
Arges Pitesti Universitatea din Pitesti - 8:00-10:00 - -
Tulcea Tulcea APM - 8:00-10:00 Doina Tanaru 0751 224 157
Satu-Mare Satu Mare - Nespecificat 8:00-10:00 Alina Guga 0741684817
Sibiu Sibiu Sala Transilvania, Parc Nespecificat. 8:00-10:00 Ligia Anton 0722787625
Cluj Lac Tarnita Tarnita 2 Autocare cu plecare de la Sala sporturilor Cluj-Napoca la ora 8:30 8:00-10:00 Laura Macovei 0742837310
Cluj Măguri Răcătău Măguri Răcătău Autocar cu plecare din Cluj-Napoca Sala Sporturilor la ora 8:30 8:00-10:00 Laura Macovei 0742837310
AB AR AG BC BH BN BT BV BR BZ CS CL CJ CT CV DB DJ GL GR GJ HR HD IL IS IF MM MH MS NT OT PH SM SJ SB SV TR TM TL VS VL VN