Lista punctelor de inregistrare

Aici se vor adauga pana pe 14 septembrie punctele de inregistrare din toata tara. Stai cu ochii pe noi!
Judet Orasul Numele Transport Program
Caras-Severin Moldova Noua Ocolul Silvic Moldova Noua
Caras-Severin Caransebes SPIR Caransebes, Str.Teiusului, 24A auto 9:00-15:00
Cluj Turda Kaufland Turda 8:00-10:00
Caras-Severin Berzasca Ocolul Silvic Berzasca, Str.Principala, 251 9:00-15:00
Caras-Severin Sacu Sacu - Centru Primarie 9:00-15:00
Caras-Severin Bocsa Bocsa - Ocolul Silvic Bocsa Romana 9:00-15:00
Brasov Cata Parcul Burebista 0 8:00-12:00
Sibiu Sibiu Sala Transivalnia, str. Octavian Goga Nr. 1 9:00-10:00
Brasov Bod Capătul străzii Școlii propriu 8:00-12:00
Prahova Calugareni Primarie Calugareni 8:00-10:00
Iasi Miroslava Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Suceava Todiresti Primarie 8.00-10.00
Valcea ORLESTI Primarie 8:00-10:00
Valcea CERNISOARA Primarie 8:00-10:00
Valcea RACOVITA Primarie 8:00-10:00
Bacau Nicolae Balcescu Galbeni 8:00-10:00
Iasi Valea Seacă Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Vaslui Garceni Primarie 8:00-10:00
Vaslui Dimitrie Cantemir Primarie 8:00-10:00
Caras-Severin Bania Bania - Centru Primarie 8:00-10:00
Brasov Feldioara Strada Octavian Goga 67 ( in fata la sc Marienburg Scup srl) propriu 8:00-10:00
Teleorman Alexandria Centrul local FRIENDS 8:00-10:00
Teleorman Alexandria Scoala cu clasele I-VIII nr 5 8:00-10:00
Brasov Homorod Centrul de Informare Turistica 1 8:00-12:00
Brasov Ghimbav Primaria Orasului Ghimbav Str. Lunga Nr. 69 8:00-12:00
Brasov Codlea Parcul Codlea Nord 8:00-12:00
Cluj Unguras Unguras - Primarie 8:00-10:00
Cluj Turda Turda- Primarie 8:00-10:00
Cluj Geaca Geaca - Primarie 8:00-10:00
Cluj Frata Soala Gimnaziala Frata 8:00-10:00
Cluj Cluj-Napoca Hoia 8:00-10:00
Cluj Calatele Primaria Calatele 8:00-10:00
Ilfov Jilava Primaria Jilava 8:00-10:00
Maramures Dragomiresti str. 1 Decembrie 1918, nr. 151 8:00-10:00
Teleorman Rosiorii de Vede Parcul Central „Av. Nicolae Popescu Vedea" 8:00-10:00
Vaslui Rebricea Primarie 8:00-10:00
Vaslui Miclesti Primarie 8:00-10:00
Vaslui Husi Punct de inregistrare Piata Tricolorului Autobuze 8:00-10:00
Cluj Alunis Alunis - Primarie 8:00-10:00
Caras-Severin Anina Ocolul Silvic Anina, Str.Victoriei 8 9:00-15:00
Iasi Aroneanu Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Caras-Severin Bocsa Bocsa - Ocolul Silvic Bocsa Montana 9:00-15:00
Vaslui Poienesti Primarie 8:00-10:00
Vaslui Murgeni Primarie 8:00-10:00
Brasov Sânpetru Primaria Sânpetru propriu 8:00-10:00
Bacau Onești Școala Gimnazială George Călinescu, Corp B 8:00-10:00
Prahova Salcia Primaria Salcia 8:00-10:00
Valcea DAESTI Primarie 8:00-10:00
Iasi Schitu-Duca Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Iasi Bălțați Primărie 8:00-10:00
Vaslui Pungesti Primarie 8:00-10:00
Vaslui Vetrisoaia Primarie 8:00-10:00
Teleorman Alexandria Colegiul National Alexandru Dimitrie Ghica 8:00-10:00
Botosani Dorohoi Primaria Dorohoi, strada Gr Ghica nr 34 - 8:00-10:00
Brasov Predeal Centru de informare turistica 1 8:00-12:00
Brasov Codlea Parcare Magazin Kaufland 8:00-12:00
Brasov Cincu Primaria Cincu 1 8:00-12:00
Brasov Brasov Parcare Zoo Brasov propriu 8:00-10:00
Brasov Bod La barieră, înspre Stupini, strada paralelă cu linia ferată, str. Radio. propriu 8:00-12:00
Cluj Gilau Tarnita 8:00-10:00
Bucuresti Parcarea Metro Militari Parcarea Metro Militari RATB 8:00-10:00
Cluj Gherla Kaufland Gherla 8:00-10:00
Cluj Cluj-Napoca Sf. Ion- Manastur 8:00-10:00
Cluj Campia Turzii Campia Turzii- Primarie 8:00-10:00
Cluj Camarasu Primaria Camarasu 8:00-10:00
Constanta Constanta Parcul Tabacariei - Tara Piticilor 8:00-10:00
Iasi Mogoșești-Siret Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Ilfov Vidra Primaria Vidra 8:00-10:00
Neamt Roman Parcare Complex sportiv si de agrement Moldova (Strand unicipal), str. Vasile Lupu, nr. 60 8:00-10:00
Vaslui Epureni Primarie 8:00-10:00
Vaslui Bogdana Primarie 8:00-10:00
Vaslui Coroiesti Primarie 8:00-10:00
Cluj Belis Belis - Primarie 8:00-10:00
Cluj Iara Iara - Primarie 8:00-10:00
Cluj Petrestii de Jos Petrestii de Jos - Primarie 8:00-10:00
Botosani Botosani Garda de Mediu BT- Str. Vânatorilor, 2 8:00-10:00
Caras-Severin Resita Centru - Primarie auto 9:00-15:00
Caras-Severin Baile Herculane Primaria Baile Herculane 9:00-15:00
Caras-Severin Moldova Noua Liceul Tehnologic Moldova Noua 9:00-15:00
Brasov Ticus Primaria Ticus 8:00-10:00
Caras-Severin Sasca Montana Sasca Montana - Ocolul Silvic 9:00-15:00
Cluj Valea Ierii Valea Ierii nr 47 8:00-10:00
Prahova Apostolache Primaria Apostolache 8:00-10:00
Iasi Butea Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Valcea DRAGOESTI Primarie 8:00-10:00
Valcea ROESTI Primarie 8:00-10:00
Vaslui Ivanesti Primarie 8:00-10:00
Bacau Bacău Parcarea stadionului 9:00-13:00
Brasov Cincu Scoala Cincu 1 8:00-12:00
Vaslui Laza Primarie 8:00-10:00
Vaslui Costesti Primarie 8:00-10:00
Brasov Racoș Primaria Racos propriu 8:00-10:00
Teleorman Alexandria Agentia pentru protectia mediului 8:00-10:00
Brasov Râșnov Primăria Râșnov 1 8:00-12:00
Brasov Dumbrăvița Primaria Dumbrăvița ( Strada Mare 1176 ) propriu 8:00-12:00
Brasov Codlea Pensiunea Caraiman Codlea 8:00-12:00
Brasov Brasov Racadau - capat linia 31 propriu 8:00-12:00
Brasov Bod Strada Ariujdului 92 ( în fața societății Mebra ) propriu 8:00-12:00
Cluj Viisoara Viisoara - Primarie 8:00-10:00
Cluj Jucu Primaria Jucu 8:00-10:00
Cluj Feleacu Primaria Feleacu 8:00-10:00
Cluj Cluj-Napoca Parc Est-Intre Lacuri 8:00-10:00
Cluj Apahida Apahida- Primarie 8:00-10:00
Constanta Constanta Piata Ovidiu - Muzeul de Istorie 8:00-10:00
Iasi Moțca Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Ilfov Snagov Primaria Snagov 8:00-10:00
Bihor Oradea Parcarea Lotus 8:00-10:00
Timis Lugoj Casa de Cultura a Sindicatelor 8:00-10:00
Vaslui Feresti Primarie 8:00-10:00
Vaslui Dodesti Primarie 8:00-10:00
Vaslui Alexandru Vlahuta Primarie 8:00-10:00
Cluj Catcau Catcau - Primarie 8:00-10:00
Cluj Izvoru Crisului Izvoru Crisului -Primarie 8:00-10:00
Cluj Poieni Poieni - Primarie 8:00-10:00
Suceava Gura Humorului Primaria 8:00-10:00
Botosani Botosani Agentia pentru Protectia Mediului BT - Bulevardul Mihai Eminescu 44 8:00-10:00
Caras-Severin Baile Herculane Ocolul Silvic Baile Herculane, Str.Castanilor 18 9:00-15:00
Caras-Severin Sasca Romana Sasca Romana - Administratia Parcului Nat.CNB 9:00-15:00
Caras-Severin Rusca Montana Rusca Montana - Ocolul Silvic 9:00-15:00
Alba CUGIR Primaria CUGIR 08:00 - 10:00
Brasov Brasov Sub Tampa - Langa Centru de Voluntariat 8:00-10:00
Iasi Cotnari Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Iasi Movileni Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Prahova Bertea Primaria Bertea 8:00-10:00
Valcea Baile Olanesti Primarie 8:00-10:00
Teleorman Zimnicea Primaria Zimnicea 8:00-10:00
Valcea FRANCESTI Primarie 8:00-10:00
Cluj Sanpaul Primarie Sanpaul 8:00-10:00
Valcea RUNCU Primarie 8:00-10:00
Iasi Holboca Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Caras-Severin Resita Parcul Tricolorului - Govandari 9:00-15:00
Vaslui Deleni Primarie 8:00-10:00
Teleorman Plosca Scoala cu clasele I-VIII 8:00-10:00
Brasov Sinca Primăria Sinca 1 8:00-10:00
Vaslui Gherghesti Primarie 8:00-10:00
Brasov Hoghiz Primaria Hoghz 1 8:00-12:00
Brasov Codlea Capatul strazii Scheilor ( colt cu Venus) 8:00-12:00
Cluj Mica Mica - Primarie 8:00-10:00
Cluj Manastireni Primaria Manastireni 8:00-10:00
Cluj Huedin Primaria Huedin 8:00-10:00
Cluj Cluj-Napoca Kaufland Manastur 8:00-10:00
Cluj Buza Buza - Primarie 8:00-10:00
Cluj BORSA BORSA- Primarie 8:00-10:00
Cluj Aschileu Aschileu- Primarie 8:00-10:00
Arad Arad Piata Avram Iancu 8:00-10:00
Vaslui Negresti Primarie 8:00-10:00
Timis Buzias Parc , Gradina Banateana Curatenia se va desfasura in parc 8:00-10:00
Vaslui Muntenii de Jos Primarie 8:00-10:00
Vaslui Grivita Primarie 8:00-10:00
Vaslui Gagesti Primarie 8:00-10:00
Alba Cilnic Primarie Cilnic 8:00 - 10:00
Cluj Cojocna Cojocna - Primarie 8:00-10:00
Brasov Săcele Piața Libertății nr 17 1 8:00-10:00
Cluj Marisel Marisel - Primarie 8:00-10:00
Suceava Campulung Moldovenesc Campulung Moldovenesc 8:00-10:00
Suceava Vatra Dornei Primaria Vatra Dornei 8:00-10:00
Alba Teius Primarie Teius 8:00 - 10:00
Giurgiu Colibasi Scoala nr. 1 Colibasi 08:00 - 10:00
Caras-Severin Teregova Teregova - Ocolul Silvic 9:00-15:00
Sibiu Medias Primarie, P.ta C. Coposu 3 8:00-10:00
Alba FARAU Primaria FARAU 08:00 - 10:00
Valcea Nicolae Balcescu Primarie 8:00-10:00
Caras-Severin Valiug Ocolul Silvic Valiug, Str. Principala 185 9:00-11:00
Prahova Valenii de munte Primarie Valenii de Munte 8:00-10:00
Iasi Cucuteni Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Prahova Sinaia Primaria Sinaia 8:00-10:00
Vaslui Bacani Primarie 8:00-10:00
Valcea Horezu Primarie 8:00-10:00
Valcea MADULARI Primarie 8:00-10:00
Valcea SALATRUCEL Primarie 8:00-10:00
Iasi Costuleni Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Vaslui Pogana Primarie 8:00-10:00
Vaslui Lipovat Primarie 8:00-10:00
Teleorman Rosiorii de vede Primaria Rosiorii de Vede 8.00-10.00
Timis Birna Scoala Birna 8:00-10:00
Teleorman Troianu Scoala cu clasele I-VIII 8:00-10:00
Brasov Hoghiz Curtea Scolii Hoghiz 1 8:00-12:00
Brasov Codlea Parcul Colorom 8:00-12:00
Brasov Brasov Parcare Decathlon Brasov Asiguram 8:00-12:00
Brasov Bran Parc central Bran 1 8:00-12:00
Cluj Taga Primaria Taga 8:00-10:00
Cluj Savadisla Primarie Savadisla 8:00-10:00
Cluj Cluj-Napoca Kaufland Marasti 8:00-10:00
Cluj Bobalna Bobalna - Primarie 8:00-10:00
Cluj Baciu Cheile Baciului(intrare str. Padurarilor) 8:00-10:00
Galati Radesti UAT Radesti, str. Principala nr. 48 8:00-10:00
Timis Giarmata Caminul Cultural, Str, Morii nr. 729 8:00-10:00
Vaslui Hoceni Primarie 8:00-10:00
Covasna Intorsura Buzaului In fața Școlii Generale Mihail Sadoveanu - 8:00-9:00
Cluj Cornesti Cornesti - Primarie 8:00-10:00
Cluj Maguri Racatau Maguri Racatau - Primarie 8:00-10:00
Suceava Fratautii Vechi Primaria Fratautii Vechi 8:00-10:00
Suceava Suceava Colegiul Economic Dimitrie Cantemir 8:00-10:00
Suceava Suceava Agentia pentru Protectia Mediului Suceava 8:00-10:00
Caras-Severin Oravita Ocolul Silvic Oravița, Str.Ferdinand,8 9:00-15:00
Caras-Severin Carasova Carasova - Centru Primarie 9:00-15:00
Bucuresti Parcarea Selgros Berceni Parcarea Selgros Berceni RATB 8:00-10:00
Caras-Severin Mehadia Mehadia - Ocolul Silvic 9:00-15:00
Arges Curtea de Arges Primaria Curtea de Arges 08:00 - 10:00
Arges Pitesti Universitatea din Pitesti, Strada Targu din Vale nr. 1, Rectorat, Corpul S, sala 009 parter 8.00-10.00
Gorj Sacelu Primarie 8.00-10.00
Alba Ighiu Primarie Ighiu 8:00 - 10:00
Brasov Hoghiz Camin Cultural sat Fantana 1 8:00-12:00
Vaslui Vaslui Punct de inregistrare Sala Sporturilor Autobuze Transurb 8:00-10:00
Alba Spring Primarie 8:00-10:00
Arges Schitu Golesti Primarie 8:00-10:00
Vaslui Iana Primarie 8:00-10:00
Botosani Flamanzi Primarie Flamanzi 8:00 - 10:00
Dolj Izvoarele Primarie 8:00 - 10:00
Alba Posaga Primaria Posaga, Posaga de Jos, nr. 186 8.00-10.00
Caras-Severin Teregova Teregova - Centru Primarie 9:00-15:00
Valcea MIHAESTI Primarie 8:00-10:00
Valcea PAUSESTI Primarie 8:00-10:00
Valcea VOICESTI Primarie 8:00-10:00
Arges Dragoslavele Primaria Dragoslavele 8:00-10:00
Bacau Letea Veche Primaria Letea Veche 8.00-10.00
Bacau Stanisesti Primarie Stanisesti 8.00-10.00
Bacau Cleja Biblioteca Cleja 8.00-10.00
Bacau Dofteana Primaria comunei Dofteana 8.00-10.00
Bacau Faraoani Sediul Primariei Faraoani 8.00-10.00
Bacau Magura Sediul Primariei Comuna Magura 8.00-10.00
Bacau Darmanesti Primaria Darmanesti, str. Muncii, nr. 16 8.00-10.00
Bacau Comanesti Strada Republicii, centrul orasului 8.00-10.00
Bacau Asau Primaria Asau 8.00-10.00
Bacau Pirjol Camin Cultural, sat Tarita 8.00-10.00
Bacau Targu Ocna Str. Victoriei - centru de informare turistica 8.00-10.00
Bacau Casin Primarie 8.00-10.00
Cluj Vad Primaria Vad 8:00-10:00
Cluj Smida- Belis Smida microbuz 8:00-10:00
Cluj Cluj- Napoca Kaufland Gheorgheni 8:00-10:00
Cluj Caseiu Caseiu - Primarie 8:00-10:00
Cluj Aiton Punct de inregistrare Aiton 8:00-10:00
Iasi Oțeleni Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Iasi Dumești Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Alba Alba-Iulia Primaria Alba Iulia Calea Moților 5A 8.00-10.00
Vaslui Albesti Primarie 8:00-10:00
Prahova Lipanesti Primarie Lipanesti 8:00 - 10:00
Caras-Severin Moldova Noua Serviciul de gospodarie urbana 8.00-15.00
Caras-Severin Tirnova centrul comunei 8.00-15.00
Buzau Ghergheasa Primaria Ghergheasa 8:00-10:00
Bacau Margineni Margineni 8:00-10:00
Bacau Padureni Padureni, nr. 221 8:00-10:00
Bacau Parincea Parincea 8:00-10:00
Botosani Ungureni Primaria+Scoala 8.00-10.00
Bihor Magesti Magesti, nr. 9 - 8:00-10:00
Bihor Alesd Primarie, strada Boblana nr 3 8.00-10.00
Bihor Copacel Primaria Copacel 8:00-10:00
Bihor Derna Primaria Derna 8:00-10:00
Bihor Stei Primaria orasului Stei, str. Andrei Muresanu, nr4B 8:00-10:00
Bihor Salacea Salacea nr 47 8.00-10.00
Bihor Salonta Strada Republicii nr 1 - 8:00-10:00
Bihor Nucet Strada Republicii nr 8 - 8:00-10:00
Bihor Girisu de Cris strada Traian nr 210 - 8:00-10:00
Bistrita-Nasaud Nasaud strada Piata Unirii nr 15 - 8:00-10:00
Bistrita-Nasaud Caianu Mic Caianu Mic nr 100 - 8:00-10:00
Bistrita-Nasaud Budesti Primarie - 8:00-10:00
Bistrita-Nasaud Ilva Mica Primaria Ilva Mica - 8:00-10:00
Botosani Mitoc Primaria Mitoc - 8:00-10:00
Botosani George Enescu Primaria George Enescu - 8:00-10:00
Botosani Saveni Primaria Saveni, strada Republicii nr 1 8:00-10:00
Botosani Broscauti Primaria+Centrul Comunal 8:00-10:00
Botosani Rauseni Primarie 8:00-10:00
Botosani Hanesti Punct de inregistrare 8:00-10:00
Botosani Stefanesti Punct de inregistrare 8:00-10:00
Botosani Rachiti Rachiti, Rosiori, Costesti 8:00-10:00
Botosani Trusesti Punct de inregistrare 8:00-10:00
Botosani Unteni Punct de inregistrare 8:00-10:00
Brasov Homorod Principala, nr. 385 8:00-10:00
Brasov Dragus Centrul de Informare Turistica Dragus 8.00-10.00
Brasov Budila Primarie si Scoala 8:00-10:00
Buzau Lopatari Primarie 8:00-10:00
Buzau Naieni Primarie 8:00-10:00
Buzau Tisau Primaria Tisau 8:00-10:00
Cluj Frata Scoala Gimnaziala Frata, Sporu de Campie 8:00-10:00
Cluj Dej str. 1 mai, nr.2 8:00-10:00
Constanta Cumpana Primarie, sos. Constantei nr. 132 8:00-10:00
Constanta Negru Voda str. Mangaliei, nr.13 8:00-10:00
Iasi Miroslavesti Primarie 8:00-10:00
Bistrita-Nasaud Silvasu de campie Centru Comunal 8:00-10:00
Hunedoara Hunedoara Primaria Hunedoara 8:00-10:00
Hunedoara Calan zona agrement Stei 9:00-10:00
Iasi Probota Primarie 8.00-10.00
Hunedoara Cartejul de Sus str. Principala, nr. 236 9:00-10:00
Dambovita Vulcana-Pandele primarie 8:00-10:00
Dambovita Valea Lunga scoala Cricov, scoala Gorgota 8:00-10:00
Dambovita Ulmi strada Principala nr 102 8:00-10:00
Dambovita Salcioara Ghinesti Mircea-Voda 8:00-10:00
Dambovita Raciu primarie 8:00-10:00
Dambovita Odobesti Primarie 8:00-10:00
Dambovita Ocnita primarie 8:00-10:00
Dambovita Nucet primarie 8:00-10:00
Dambovita Moreni Primarie 8:00-10:00
Dambovita Gura Sutii primaria si scoala 8:00-10:00
Dambovita Glodeni primarie 8:00-10:00
Dambovita Dragomiresti primarie 8:00-10:00
Dambovita Costesti Primarie Costestii din Vale, str. Crinului nr. 448 8:00-10:00
Dambovita Candesti primaria Candesti 8:00-10:00
Dambovita Bezdead primarie 8:00-10:00
Dolj Seaca de camp Seca de Camp 8:00-10:00
Galati Corod Primarie 8:00-10:00
Galati Cuca Primarie 8:00-10:00
Galati Grivita Primarie 8:00-10:00
Galati Movileni Primarie 8:00-10:00
Galati Valea marului str. Preot Gheorghe Gafton, nr 2; str. Preot Gheorghe Gafton, nr 9 8:00-10:00
Giurgiu Vedea Primarie - str. Arsache, nr. 130 8:00-10:00
Gorj Ticleni Scoala Gimnaziala Ticleni, str. Petrolistilor, nr. 686 8:00-10:00
Gorj Saulesti Primarie 8:00-10:00
Gorj Samarinesti Primarie 8:00-10:00
Gorj Polovragi Primarie 8:00-10:00
Gorj Matasari Statia de apa 8:00-10:00
Gorj Dragutesti Primarie 8:00-10:00
Gorj Bumbesti Pitic Primarie 8:00-10:00
Gorj Bengesti Ciocadia Primarie 8:00-10:00
Gorj Alimpesti Primarie 8:00-10:00
Harghita Ciceu primaria 8:00-10:00
Harghita Vlahita strada Turnatorilor nr 20 8:00-10:00
Harghita Voslabeni Caminul Cultural 8:00-10:00
Hunedoara Criscior strada Plopilor nr 6 9:00-10:00
Hunedoara Sarmizegetusa Primaria 9:00-10:00
Iasi Siretel Primarie 8:00-10:00
Iasi Madarjac Primarie 8:00-10:00
Iasi Hirlau Primarie, str. Musatini, nr.1 8:00-10:00
Iasi Helesteni Primarie 8:00-10:00
Iasi Deleni Primarie 8:00-10:00
Iasi Bârnova Primarie 8:00-10:00
Buzau Largu Primarie Largu 8:00 - 10:00
Buzau Valea Ramnicului Primarie Valea Ramnicului 8:00 - 10:00
Prahova Comarnic Primarie, str. Republicii, nr. 104 8.00-15.00
Prahova Cocorastii Colt Primarie 8.00-15.00
Prahova Batrani Primarie 8:00-10:00
Prahova Gornet-Cricov Primarie 8.00-10.00
Prahova Provita de Sus Primarie 8.00-10.00
Iasi Voinesti Sediu Scoli sate 8:00-10:00
Iasi Gorbani Primarie: Scoala Gimnaziala Scoposeni 8:00-10:00
Ilfov Chitila sos. Bareotului, nr. 75 Scoala Gimnaziala Ion Visoiu 8:00-10:00
Ilfov Nuci primaria 8:00-10:00
Maramures Vima MIca Vima Mica nr 23 8:00-10:00
Maramures Valea Chioarului Valea Chioarului, nr. 194 8:00-10:00
Maramures Seini Piata Unirii, nr. 16 8:00-10:00
Maramures Sarasau Sarasau nr 511 8:00-10:00
Maramures Repedea Repedea nr 98 8:00-10:00
Maramures Gardani primaria 8:00-10:00
Maramures Cavnic Colegiul Economic Pintea Viteazul 8:00-10:00
Maramures Botiza primaria 8:00-10:00
Maramures Baiut Baiut nr 413 8:00-10:00
Maramures Baia Sprie Birou Urbanism - Calin Roman 8:00-10:00
Maramures Arinis scoala gimnaziala "Mihai Olos" 8:00-10:00
Mehedinti Eselnita scoala gimnaziala Edelnita 8:00-10:00
Mehedinti Isvema primaria 8:00-10:00
Mehedinti Salcia primaria 8:00-10:00
Mehedinti Drobeta Turnu Severin Jandarmeria Romana Mehedinti 2 autobuze 8:00-10:00
Mures Zau de Campie str. Republicii, 18 8:00-10:00
Mures Sincraiu de Mures Primarie 8:00-10:00
Mures Sighisoara strada Muzeului nr 7 8:00-10:00
Mures Reghin Piata P Maior nr 41 8:00-10:00
Mures Rastolita primaria, Rastolnita nr 335 8:00-10:00
Mures Magherani Scoala Gimnaziala Magherani, Str. Principala, nr. 363 8:00-10:00
Mures Lunca Bradului primaria, scoala gimnaziala 8:00-10:00
Mures Izvoarele Primarie 8:00-10:00
Mures Ilbanesti Ilbanesti nr 708 8:00-10:00
Mures Bagaciu primaria, Bagaciu nr 112 8:00-10:00
Neamt Bicaz Primarie, str. Barajului 4 8:00-10:00
Neamt Roznov Primarie, str. Tineretului nr.663 8:00-10:00
Prahova Draganesti Primarie 8:00-10:00
Prahova Banesti Primarie, str. Gherghiceni, nr. 495 8:00-10:00
Prahova Baba Ana Primarie, Scoli 8:00-10:00
Mures Sănpaul Sănpaul nr 216A 8:00-10:00
Buzau Scortoasa Primarie Scortoasa 8:00 - 10:00
Cluj Tureni Primarie Tureni 8:00 - 10:00
Suceava Poiana Stampei Primarie 8:00-10:00
Suceava Iaslovat Primaria Iaslovat 8.00-10.00
Suceava Capul Campului Primarie 8.00-10.00
Suceava Cacica Primarie 8.00-10.00
Suceava Arbore Primarie 8.00-10.00
Suceava Malini Malini,Str principale 8.00-10.00
Suceava Siret Str Latcu Voda(Casa de Cultura) 8.00-10.00
Suceava Moara Primarie 8:00-10:00
Suceava Iacobeni Str. Republicii, nr. 73 8:00-10:00
Suceava Frumosu Primarie 8:00-10:00
Teleorman Bragadiru Primaria Bragadiru 8.00-10.00
Teleorman Rosiorii de Vede Liceul Tehnologic Virgil Madgearu 8:00-10:00
Satu-Mare Agris Primarie, str. Csury Balint, nr. 68 8.00-10.00
Satu-Mare Andrid Andrid, nr. 508 8:00-10:00
Prahova Urlati Primarie, str. 23 august, nr. 9 8:00-10:00
Prahova Posesti Primarie 8:00-10:00
Prahova Poienesti Primarie 8:00-10:00
Prahova Poiana Campina Primarie, sat Poiana Campina, str. Uzinei, nr. 462 8:00-10:00
Prahova Manesti Scoilie din comuna 8:00-10:00
Prahova Gura Vititoarei Scoala Gimnaziala 8:00-10:00
Prahova Gura Vadului Primarie si Scoala 8:00-10:00
Prahova Bucov Primarie 8:00-10:00
Prahova Baicoi str. Republicii nr. 51, Sector gospodarire locala 8:00-10:00
Satu-Mare Negresti Liceul teoretic, Scoala generala nr. 1, Scoala generala nr. 3 8.00-10.00
Salaj Boghis Primarie, Boghis, nr. 152 8:00-10:00
Salaj Nusfalau Nusfalau, str. Arany Janos, nr. 1 8:00-10:00
Salaj Jibou p.ta 1 Decembrie 1918, nr. 16 8:00-10:00
Satu-Mare Paulesti Primarie, str. Principala, nr. 183 8.00-10.00
Sibiu Valea Viilor Primarie 8:00-10:00
Sibiu Turnu Rosu Primarie 8:00-10:00
Sibiu Tarnava Primarie 8:00-10:00
Sibiu Slimnic Primarie 8:00-10:00
Sibiu Sadu str. Inocentiu Micu Klein, nr. 36 8:00-10:00
Sibiu Pauca Pauca, nr. 172 8:00-10:00
Sibiu Marpod Primarie 8:00-10:00
Sibiu Dumbraveni str. 1 Decembrie nr. 25 8:00-10:00
Sibiu Blajel Primarie 8:00-10:00
Sibiu Axente Sever Primaria Axente Sever 8:00-10:00
Sibiu Avrig Primarie 8:00-10:00
Teleorman Videle Jandarmeria Romana Videle 8:00-10:00
Teleorman Rosiorii de vede Jandarmeria Romana Rosiorii de vede 8:00-10:00
Teleorman Orbeasca Orbeasca 8:00-10:00
Dambovita Doicesti Primarie Doicesti 8:00 - 10:00
Dolj Goicea Primarie 8:00 - 10:00
Vaslui Drinceni Scoala Gimnaziala Driceni 8:00-10:00
Timis Pischia Scoala cls.I-VIII Pischia 8.00-10.00
Timis Periam Sat.Periam,Str Muresului,nr1,Jud Timis 8.00-10.00
Timis Moravita Primaria Moravita 8.00-10.00
Timis Fibis Fibis, nr. 94A 8.00-10.00
Timis Checea Primarie, Checea, nr. 184 8.00-10.00
Timis Sandra Biblioteca 8.00-10.00
Timis Carpinis Sediul Primariei 8.00-10.00
Timis Biled Primaria/scoala 8.00-10.00
Timis Livezile Primaria Livezile 8.00-10.00
Timis Peciu Nou Liceul Teoretic Peciu Nou, Sediu Primarie 8.00-10.00
Timis Dudestii Noi Calea Becicherecului, nr. 29 8.00-10.00
Timis Traian Vuia Sudrias, nr. 163A 8.00-10.00
Timis Sinmihaiu Utvin - Scoala, Primarie 8.00-10.00
Timis Gavojdia Primarie 8.00-10.00
Timis Tormac Primarie, Tormac, nr. 467 8.00-10.00
Timis Uivar Uivar nr 348, Pustinis nr. 165 8.00-10.00
Vaslui Tatarani Sat.Tatarani,Scoala 8:00-10:00
Tulcea Vacareni Str. Principala, nr. 111 8:00-10:00
Valcea Bunesti Primarie 8:00-10:00
Valcea Pesceana Primaria 8:00-10:00
Valcea Lungesti Primarie 8:00-10:00
Valcea Brezoi Str.Lotului,nr 2 8:00-10:00
Valcea Sutesti Piata comunala 8.00-10.00
Valcea Maciuca Primarie 8.00-10.00
Valcea Baile Govora Primarie 8.00-10.00
Valcea Voineasa Str. Ghe. Duca, nr. 98 8.00-10.00
Valcea Livezi Primarie 8.00-10.00
Vaslui Barlad Centrul de Informare si Promovare Turistica - str. Republicii, nr. 281 8:00-10:00
Vrancea Milcovul Primarie 8:00-10:00
Vrancea Vidra Primaria 8.00-10.00
Vrancea Gologanu Primaria Gologanu 8.00-10.00
Timis Sannicolaul Mare Sediu Primarie, Str. Republicii, nr. 15 8:00-10:00
Teleorman Videle Scoala nr 2 Videle 8:00-10:00
Teleorman Ciuperceni Camin Cultural 8:00-10:00
Cluj Floresti Baza Sportiva Somesului-Floresti 8:00-10:00
Cluj Ciucea Ciucea 8:00-10:00
Teleorman Zimnicea Jandarmeria Romana Zimnicea 8:00-10:00
Teleorman Turnu Magurele Jandarmeria Romana Turnu Magurele 8:00-10:00
Tulcea Tulcea Foaierul Sălii Polivalente, din Municipiul Tulcea, str. Isaccei nr. 18. 8:00-10:00
Vaslui Ivesti Primarie 8:00-10:00
Vaslui Dragomiresti Primarie 8:00-10:00
Prahova Telega Primarie Telega 8:00-10:00
Iasi Grajduri Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Iasi Răducăneni Primărie 8:00-10:00
Mures Sânpetru de Câmpie Primaria Sânpetru de Câmpie 08:00 - 10:00
Valcea MUEREASCA Primarie 8:00-10:00
Valcea BERISLAVESTI Primarie 8:00-10:00
Vaslui Rosiesti Primarie 8:00-10:00
Arges Costesti Primaria Costesti. Strada Victoriei, nr. 49 8:00-10:00
Iasi Ipatele Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Brasov Cristian Primaria CRISTIAN 08:00 - 10:00
Vaslui Ciocani Primarie 8:00-10:00
Vaslui Puscasi Primarie 8:00-10:00
Vaslui Balteni Primarie 8:00-10:00
Iasi Rezervația Repedea - Centrul de Cercetași Valea Lupului Punct de inregistrare nu este necesar 8:00-10:00
Maramures Baia Mare Casa Tineretului Urbis 8:00-10:00
Timis Deta Primaria Deta, Str. Victoriei Nr. 32 8:00-10:00
Teleorman Alexandria Scoala ,,Stefan Cel Mare" 8:00-10:00
Cluj Panticeu Panticeu - Primarie 8:00-10:00
Cluj Catina Catina - Primarie 8:00-10:00
Maramures Viseu de Sus Punct de inregistrare Mall X 1 autobuz de 50 locuri 8:00-10:00
Teleorman Alexandria Jandarmeria Romana Alexandria 8:00-10:00
Iasi Pașcani Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Cluj Dabaca Dabaca - Primarie 8:00-10:00
Cluj Negreni Negreni - Primarie 8:00-10:00
Suceava Moldovita Primaria Moldovita 8:00-10:00
Suceava Ostra Primaria Ostra 8:00-10:00
Suceava Cornu Luncii Primaria Cornu Luncii 8:00-10:00
Covasna Sita Buzaului In fata Scolii Gimnaziale Nicolae Russu - 8:00-10:00
Covasna Sfantu Gheorghe Biroul de Informare Turistica Sfantu Gheorghe(langa Teatrul Tamasi Aron) - 9:00-10:00
Suceava Liteni Liceul Tehnologic "Iorgu Varnav Liteanu 8:00-10:00
Suceava Ipotesti Primaria Ipotesti 8:00-10:00
Suceava Ilisesti Voluntar (Ilisesti) 8:00-10:00
Braila Braila Parcul din Bariera Calarasilor 8:00-10:00
Braila Braila Parcul de langa dispeceratul Braicar 8:00-10:00
Bistrita-Nasaud Bistrita Parcul Municipal la foisor (langa Centrul de Cultura) 8:00-9:30
Suceava Suceava Centru Sucevei (Esplanada Casei de Cultura) 8:00-10:00
Dolj Grecesti Primarie 8:00 - 10:00
CARAS SEVERIN Sasca Montana Primaria Sasca Montana 08:00 - 10:00
Alba SEBES Primaria SEBES 08:00 - 10:00
Alba VALEA LUNGA Primaria VALEA LUNGA 08:00 - 10:00
Alba ZLATNA Primaria ZLATNA 08:00 - 10:00
Alba Salciua Salciua, nr. 62 08:00 - 10:00
Alba Pianu Primarie, str. Principala, nr. 84 08:00 - 10:00
Arad DOROBANTI Primaria DOROBANTI 08:00 - 10:00
Arges CUCA Primaria CUCA 08:00 - 10:00
Arges MOZACENI Primaria MOZACENI 08:00 - 10:00
Arges TOPOLOVENI Primaria TOPOLOVENI 08:00 - 10:00
Arges Cepari Primarie 08:00 - 10:00
Bacau BRUSTUROASA Primaria BRUSTUROASA 08:00 - 10:00
Bacau COLONESTI Primaria COLONESTI 08:00 - 10:00
Bacau MOINESTI Primaria MOINESTI 08:00 - 10:00
Bacau FILIPENI Primaria FILIPENI 08:00 - 10:00
Bacau Hemeius Primarie Hemeius 08:00 - 10:00
Bacau Horgesti Primaria Horgesti 08:00 - 10:00
Sibiu CRISTIAN Primaria CRISTIAN 08:00 - 10:00
Bihor MADARAS Primaria MADARAS 08:00 - 10:00
Botosani CORNI Primaria CORNI 08:00 - 10:00
Botosani COSULA Primaria COSULA 08:00 - 10:00
Botosani DARABANI Primaria DARABANI 08:00 - 10:00
Botosani DANGENI Primaria DANGENI 08:00 - 10:00
Botosani IPOTESTI Primaria IPOTESTI 08:00 - 10:00
Botosani MANOLEASA Primaria MANOLEASA 08:00 - 10:00
Botosani RIPICENI Primaria RIPICENI 08:00 - 10:00
Botosani SENDRICENI Primaria SENDRICENI 08:00 - 10:00
Botosani VARFU CAMPULUI Primaria VARFU CAMPULUI 08:00 - 10:00
Botosani Ibanesti Primarie 08:00 - 10:00
Braila Scortaru Nou Primarie 08:00 - 10:00
Brasov FAGARAS Primaria FAGARAS 08:00 - 10:00
Buzau Vintila Voda Scoala Niculesti 08:00 - 10:00
Buzau Maracineni Primarie 08:00 - 10:00
Buzau Gheraseni Scoala Gimnaziala, str. Ioan Cherassy, nr. 323 08:00 - 10:00
Buzau BECENI Primaria BECENI 08:00 - 10:00
Buzau PARSCOV Primaria PARSCOV 08:00 - 10:00
Buzau ULMENI Primaria ULMENI 08:00 - 10:00
Caras-Severin Bozovici Primaria Bozovici 08:00 - 10:00
Buzau PIETROASELE Primaria PIETROASELE 08:00 - 10:00
Dambovita Aninoasa str. Constantin Manolescu, nr. 227 8:00 - 10:00
Hunedoara LUPENI Primaria LUPENI 09:00 - 10:00
Constanta Poarta Alba Primaria Poarta Alba 08:00 - 10:00
Constanta Valu lui Traian Primaria Valu lui Traian 08:00 - 10:00
Constanta Techirghiol Primarie, str. Dr. V. Climescu nr. 24 08:00 - 10:00
Dambovita BALENI Primaria BALENI 08:00 - 10:00
Dambovita POTLOGI Primaria POTLOGI 08:00 - 10:00
Dambovita RAZVAD Primaria RAZVAD 08:00 - 10:00
Dambovita TARTASESTI Primaria TARTASESTI 08:00 - 10:00
Dambovita VISINESTI Primaria VISINESTI 08:00 - 10:00
Dambovita Fieni Primarie, str. ing. Aurel Rainu, nr. 67 08:00 - 10:00
Dambovita Cornesti Primarie 08:00 - 10:00
Dolj Afumați Primaria Afumați 08:00 - 10:00
Dolj Bratovoești Primaria Bratovoești 08:00 - 10:00
Dolj Castranova Primaria Castranova 08:00 - 10:00
Dolj Ciupercenii Noi Primaria Ciupercenii Noi 08:00 - 10:00
Galati Branistea Scoala 08:00 - 10:00
Giurgiu Stoenesti Primarie 08:00 - 10:00
Gorj BUSTUCHIN Primaria BUSTUCHIN 08:00 - 10:00
Gorj CALNIC Primaria CALNIC 08:00 - 10:00
Gorj MOTRU Primaria MOTRU 08:00 - 10:00
Gorj MUSETESTI Primaria MUSETESTI 08:00 - 10:00
Gorj TURCENI Primaria TURCENI 08:00 - 10:00
Gorj Tucinesti Primarie 08:00 - 10:00
Gorj Lelesti Primarie 08:00 - 10:00
Harghita MARTINIS Primaria MARTINIS 08:00 - 10:00
Hunedoara Santamaria-Orlea Santamaria-Orlea, nr. 130 09:00 - 10:00
Giurgiu Daia Primaria Daia 08:00 - 10:00
Iasi Cozmeşti Primaria Cozmeşti 08:00 - 10:00
Iasi Sineşti Primaria Sineşti 08:00 - 10:00
Iasi Todireşti Primaria Todireşti 08:00 - 10:00
Iasi Ţibăneşti Primaria Ţibăneşti 08:00 - 10:00
Iasi Scobinţi Primaria Scobinţi 08:00 - 10:00
Galati Barcea Primarie Barcea 8:00 - 10:00
PRAHOVA BLEJOI Primaria BLEJOI 08:00 - 10:00
Iasi Scânteia Primaria Scânteia 08:00 - 10:00
Iasi Târgu Frumos Primaria Târgu Frumos 08:00 - 10:00
Iasi Ţuţora Primaria Ţuţora 08:00 - 10:00
Maramures BORSA Primaria BORSA 08:00 - 10:00
Maramures TARGU LAPUS Primaria TARGU LAPUS 08:00 - 10:00
Maramures BAITA DE SUB CODRU Primaria BAITA DE SUB CODRU 08:00 - 10:00
Maramures BOGDAN VODA Primaria BOGDAN VODA 08:00 - 10:00
Maramures COPALNIC-MANASTUR Primaria COPALNIC-MANASTUR 08:00 - 10:00
Maramures CUPSENI Primaria CUPSENI 08:00 - 10:00
Maramures OARTA DE JOS Primaria OARTA DE JOS 08:00 - 10:00
Maramures SACALASENI Primaria SACALASENI 08:00 - 10:00
Maramures Ardusat Ardusat, nr.30 08:00 - 10:00
Maramures Cicarlau Str. Unirii, nr. 1 08:00 - 10:00
Mures Cheţani Primaria Cheţani 08:00 - 10:00
Mures Corunca Primaria Corunca 08:00 - 10:00
Mures Cristeşti Primaria Cristeşti 08:00 - 10:00
Mures Deda Primaria Deda 08:00 - 10:00
Mures Iernut Primaria Iernut 08:00 - 10:00
Mures Livezeni Primaria Livezeni 08:00 - 10:00
Mures Luduş Primaria Luduş 08:00 - 10:00
Mures Tăureni Primaria Tăureni 08:00 - 10:00
Mures Vânători Primaria Vânători 08:00 - 10:00
Mures Vătava Primaria Vătava 08:00 - 10:00
Mures Sangeorgiu de Mures Str. Plutilor, nr. 4 08:00 - 10:00
Neamt Gheraesti Primarie, str. V. Alecsandri, nr. 56 08:00 - 10:00
Neamt Secuieni Primarie 08:00 - 10:00
Olt Nicolae Titulescu Primarie 08:00 - 10:00
Olt Văleni Primaria Văleni 08:00 - 10:00
Olt Dobrosloveni Centru de Informare turistica, str. A.I. Cuza, nr. 2 08:00 - 10:00
Prahova AZUGA Primaria AZUGA 08:00 - 10:00
Prahova ARICESTII RAHTIVANI Primaria ARICESTII RAHTIVANI 08:00 - 10:00
Prahova BERCENI Primaria BERCENI 08:00 - 10:00
Prahova MANECIU Primaria MANECIU 08:00 - 10:00
Prahova SALCIILE Primaria SALCIILE 08:00 - 10:00
Prahova TEISANI Primaria TEISANI 08:00 - 10:00
Prahova Targsoru Vechi Primarie, Strejnicu, str. Principala nr. 200 08:00 - 10:00
Prahova Ciorani Primarie 08:00 - 10:00
Prahova Slanic Liceu Teoretic Slanic 08:00 - 10:00
Satu-Mare Doba Scoala Gimnaziala Doba 08:00 - 10:00
Satu-Mare Micula Primaria Micula 08:00 - 10:00
Sibiu BIERTAN Primaria BIERTAN 08:00 - 10:00
Sibiu MIERCUREA SIBIULUI Primaria MIERCUREA SIBIULUI 08:00 - 10:00
Vrancea Adjud Primarie 08:00 - 10:00
Suceava FUNDU MOLDOVEI Primaria FUNDU MOLDOVEI 08:00 - 10:00
Brasov Victoria Sediu Primarie, str. Stadionului, nr.14 8.00-10.00
Prahova Ceptura Primarie Ceptura 8:00-10:00
Iasi Mironeasa Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Neamt Petricani Primarie 8.00-10.00
Sibiu RASINARI Primaria RASINARI 08:00 - 10:00
Sibiu BIRGHIS Primaria BIRGHIS 08:00 - 10:00
Sibiu Rau Sadului Primarie, str. Principala, nr. 247 08:00 - 10:00
Sibiu Altina Primarie 08:00 - 10:00
Suceava VATRA MOLDOVITEI Primaria VATRA MOLDOVITEI 08:00 - 10:00
Suceava STROIESTI Primaria STROIESTI 08:00 - 10:00
Timis BECICHERECU MIC Primaria BECICHERECU MIC 08:00 - 10:00
Timis GIROC Primaria GIROC 08:00 - 10:00
Timis MAŞLOC Primaria MAŞLOC 08:00 - 10:00
Timis MOŞNIŢA NOUĂ Primaria MOŞNIŢA NOUĂ 08:00 - 10:00
Timis SÂNMIHAIU ROMÂN Primaria SÂNMIHAIU ROMÂN 08:00 - 10:00
Timis Banloc Primarie 08:00 - 10:00
Timis Pietroasa Scoala Gimnaziala Pietroasa 08:00 - 10:00
Timis Tomesti Primarie, str. Fabricii, nr. 46 08:00 - 10:00
Timis Giera Primarie, Giera, nr. 192 08:00 - 10:00
Tulcea Chilia Veche Centrul de selectare deseuri 08:00 - 10:00
Tulcea Hamcearca Primarie, str. Principala, nr. 39 08:00 - 10:00
Valcea Ghioroiu Primarie 08:00 - 10:00
Vrancea NEGRILESTI Primaria NEGRILESTI 08:00 - 10:00
Valcea BUDESTI Primarie 8:00-10:00
Valcea PIETRARI Primarie 8:00-10:00
Iasi Moșna Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Vaslui Zapodeni Primarie 8:00-10:00
Brasov Moieciu Primaria Moieciu 1 8:00-12:00
Cluj Chinteni Chinteni - Primarie 8:00-10:00
Iasi Roșcani Primărie nu este necesar 8:00-10:00
Timis Sag Primaria Sag, Str. II nr. 49 8:00-10:00
Vaslui Tutova Primarie 8:00-10:00
Vaslui Berezeni Primarie 8:00-10:00
Vaslui Pochidia Primarie 8:00-10:00
Hunedoara Ribita Primarie Ribita 9:00 - 10:00
Dolj Craiova Sala Polivalenta, Bulevardul Stirbei Voda 32 8:00-10:00
Prahova Ploiesti Sala Sporturilor Olimpia 8:00-10:00
Ilfov Bragadiru Primaria Bragadiru, Soseaua Alexandriei 249 8:00-10:00
Iasi Ciortesti Primarie Ciortesti 8:00 - 10:00
Neamt Bodesti Primarie Bodesti 8:00 - 10:00
Olt Izbiceni Scoala 8:00 - 10:00
Olt Cilieni Scoala 8:00 - 10:00
Olt Tia Mare Scoala 8:00 - 10:00
Olt Giuvarasti Scoala 8:00 - 10:00
Olt Garcov Scoala 8:00 - 10:00
Olt Rusanesti Scoala 8:00 - 10:00
Olt Corabia Scoala Cartier Celeiu 8:00 - 10:00
Olt Scarisoara Scoala 8:00 - 10:00
Olt Gostavatu Scoala 8:00 - 10:00
Olt Caracal Liceul "Ionita Asan" 8:00 - 10:00
Olt Mihaesti Scoala 8:00 - 10:00
Olt Grojdibodu Scoala 8:00 - 10:00
Olt Ianca Scoala 8:00 - 10:00
Olt Stefan cel Mare Scoala 8:00 - 10:00
Olt Visina Noua Scoala 8:00 - 10:00
Olt Urzica Scoala 8:00 - 10:00
Olt Caracal Scoala nr 2 8:00 - 10:00
Olt Orlea Scoala 8:00 - 10:00
Olt Corabia Colegiul "Danubius" 8:00 - 10:00
Olt Corabia Colegiul A I. Cuza 8:00 - 10:00
Olt Poboru Scoala 8:00 - 10:00
Olt Potcoava Scoala 8:00 - 10:00
Olt Scornicesti Scoala 8:00 - 10:00
Olt Bals G.P.N. Ion Creanga 8:00 - 10:00
Olt Samburesti Scoala 8:00 - 10:00
Olt Fagetelu Scoala 8:00 - 10:00
Olt Topana Scoala 8:00 - 10:00
Olt Vulturesti Scoala 8:00 - 10:00
Olt Vitomiresti Scoala 8:00 - 10:00
Olt Bals Colegiul Tehnic 8:00 - 10:00
Olt Bals Colegiul tehnic "N Balcescu" 8:00 - 10:00
Olt Gavanesti Scoala 8:00 - 10:00
Olt Morunglav Scoala 8:00 - 10:00
Olt Bals Scoala Gimnaziala nr 1 8:00 - 10:00
Olt Iancu Jianu Scoala 8:00 - 10:00
Olt Oboga Scoala 8:00 - 10:00
Olt Calui Scoala 8:00 - 10:00
Olt Bals Liceul Petre Pandrea 8:00 - 10:00
Olt Osica de Sus Scoala 8:00 - 10:00
Olt Stoicanesti Scoala 8:00 - 10:00
Olt Tatulesti Scoala 8:00 - 10:00
Olt Slatina Gpp nr 2 8:00 - 10:00
Olt Slatina Colegiul Alexe Marin 8:00 - 10:00
Olt Slatina P.S. Aurelian 8:00 - 10:00
Olt Slatina C.N.V. Nicolae Titulescu 8:00 - 10:00
Olt Cungrea Scoala 8:00 - 10:00
Olt Brastavatu Scoala 8:00 - 10:00
Olt Obarsia Scoala 8:00 - 10:00
Dambovita Targoviste Platoul Prefecturii, Bulevardul Independenței 1 8:00-10:00
Satu-Mare Botiz Primarie Botiz 8:00 - 10:00
Satu-Mare Bogdan Primarie Bogdan 8:00 - 10:00
Satu-Mare Camin Primarie Camin 8:00 - 10:00
Satu-Mare Cehal Primarie Cehal 8:00 - 10:00
Satu-Mare Ciumesti Primarie Ciumesti 8:00 - 10:00
Satu-Mare Crucisor Primarie Crucisor 8:00 - 10:00
Satu-Mare Culciu Primarie Culciu 8:00 - 10:00
Satu-Mare Dorolt Primarie Dorolt 8:00 - 10:00
Satu-Mare Gherta Mica Primarie Gherta Mica 8:00 - 10:00
Satu-Mare Halmeu Primarie Halmeu 8:00 - 10:00
Satu-Mare Hodod Primarie Hodod 8:00 - 10:00
Satu-Mare Homoroade Primarie Homoroade 8:00 - 10:00
Satu-Mare Lazuri Primarie Lazuri 8:00 - 10:00
Satu-Mare Mediesu Aurit Primarie Mediesu Aurit 8:00 - 10:00
Satu-Mare Orasu Nou Primarie Orasu Nou 8:00 - 10:00
Satu-Mare Pomi Primarie Pomi 8:00 - 10:00
Satu-Mare Racsa Primarie Racsa 8:00 - 10:00
Satu-Mare Sacaseni Primarie Sacaseni 8:00 - 10:00
Satu-Mare Tarna Mare Primarie Tarna Mare 8:00 - 10:00
Satu-Mare Tiream Primarie Tiream 8:00 - 10:00
Satu-Mare Turt Primarie Turt 8:00 - 10:00
Satu-Mare Vama Primarie Vama 8:00 - 10:00
Satu-Mare Vetis Primarie Vetis 8:00 - 10:00
Satu-Mare Viile Satu Mare Primarie Viile Satu Mare 8:00 - 10:00
Tulcea Luncavita Primarie Luncavita 8:00 - 10:00
Valcea Calimanesti Primarie Calimanesti 8:00 - 10:00
Valcea Mateesti Primarie Mateesti 8:00 - 10:00
Suceava Hantesti Scoala si Primarie 8:00 - 10:00
Constanta Hirsova Piata 1 Decembrie 1918, nr. 1 8:00 - 10:00
Arges Bascov Scoala Bascov, Scoala Valea Ursului 8:00 - 10:00
Alba Blaj Campul Libertatii, nr 1A 8:00 - 10:00
Bihor Capalna Primarie 8:00 - 10:00
Salaj Girbou Primarie 8:00 - 10:00
Sibiu Agnita Primarie 8:00 - 10:00
Calarasi Ulmeni Primarie 8:00 - 10:00
Bihor Bratca Primarie 8:00 - 10:00
Maramures Stramtura Primarie 8:00 - 10:00
Maramures Miresu Mare Primarie 8:00 - 10:00
Salaj Halmasd Primarie 8:00 - 10:00
Bihor Margita Primarie 8:00 - 10:00
Prahova Cerasu Camine Culturale 8:00 - 10:00
Sibiu Copsa Mica Primarie 8:00 - 10:00
Cluj Petrestii de Jos Primarie 8:00 - 10:00
Bihor Tileagd str. Trandafirilor, nr. 1088 8:00 - 10:00
Dambovita Gaesti Parcul Central 8:00 - 10:00
Dolj Calafat Primarie 8:00 - 10:00
Dolj Carpen Primarie 8:00 - 10:00
Dolj Cosoveni Primarie 8:00 - 10:00
Dolj Carcea Primarie 8:00 - 10:00
Dolj Dabuleni Primarie 8:00 - 10:00
Dolj Galicea Mare Primarie 8:00 - 10:00
Dolj Ghercesti Primarie 8:00 - 10:00
Dolj Leu Primarie 8:00 - 10:00
Dolj Simnicu de Sus Primarie 8:00 - 10:00
Arad Arad Primarie 8:00 - 10:00
Arad Chisineu Cris Primarie 8:00 - 10:00
Arad Curtici Primarie 8:00 - 10:00
Arad Ineu Primarie 8:00 - 10:00
Arad Lipova Primarie 8:00 - 10:00
Arad Nadlac Primarie 8:00 - 10:00
Arad Pancota Primarie 8:00 - 10:00
Arad Pecica Primarie 8:00 - 10:00
Arad Santana Primarie 8:00 - 10:00
Arad Sebis Primarie 8:00 - 10:00
Arad Almas Primarie 8:00 - 10:00
Arad Archis Primarie 8:00 - 10:00
Arad Beliu Primarie 8:00 - 10:00
Arad Birchis Primarie 8:00 - 10:00
Arad Bocsig Primarie 8:00 - 10:00
Arad Brazii Primarie 8:00 - 10:00
Arad Buteni Primarie 8:00 - 10:00
Arad Carand Primarie 8:00 - 10:00
Arad Cermei Primarie 8:00 - 10:00
Arad Chisindia Primarie 8:00 - 10:00
Arad Conop Primarie 8:00 - 10:00
Arad Covasint Primarie 8:00 - 10:00
Arad Dezna Primarie 8:00 - 10:00
Arad Dieci Primarie 8:00 - 10:00
Arad Fantanele Primarie 8:00 - 10:00
Arad Felnac Primarie 8:00 - 10:00
Arad Frumuseni Primarie 8:00 - 10:00
Arad Ghioroc Primarie 8:00 - 10:00
Arad Graniceri Primarie 8:00 - 10:00
Arad Gurahont Primarie 8:00 - 10:00
Arad Halmagiu Primarie 8:00 - 10:00
Arad Halmagel Primarie 8:00 - 10:00
Arad Hasmas Primarie 8:00 - 10:00
Arad Livada Primarie 8:00 - 10:00
Arad Macea Primarie 8:00 - 10:00
Arad Misca Primarie 8:00 - 10:00
Arad Olari Primarie 8:00 - 10:00
Arad Paulis Primarie 8:00 - 10:00
Arad Pergul Mare Primarie 8:00 - 10:00
Arad Petris Primarie 8:00 - 10:00
Arad Pilu Primarie 8:00 - 10:00
Arad Savirsin Primarie 8:00 - 10:00
Arad Secusigiu Primarie 8:00 - 10:00
Arad Semlac Primarie 8:00 - 10:00
Arad Sintea Mare Primarie 8:00 - 10:00
Arad Sagu Primarie 8:00 - 10:00
Arad Seitin Primarie 8:00 - 10:00
Arad Sepreus Primarie 8:00 - 10:00
Arad Sicula Primarie 8:00 - 10:00
Arad Sistarovat Primarie 8:00 - 10:00
Arad Sofronea Primarie 8:00 - 10:00
Arad Taut Primarie 8:00 - 10:00
Arad Tarnova Primarie 8:00 - 10:00
Arad Ususau Primarie 8:00 - 10:00
Arad Varadia de Mures Primarie 8:00 - 10:00
Arad Vinga Primarie 8:00 - 10:00
Arad Vladimirescu Primarie 8:00 - 10:00
Arad Zabrani Primarie 8:00 - 10:00
Arad Zadareni Primarie 8:00 - 10:00
Arad Zimandul Nou Primarie 8:00 - 10:00
Vaslui Codaesti Primarie 8:00 - 10:00
Vaslui Lunca Banului Primarie 8:00 - 10:00
Arges Albestii de Arges Primarie 8:00 - 10:00
Maramures Sieu Primarie 8:00 - 10:00
Teleorman Ploipii-Slavitesti Primarie 8:00 - 10:00
Bihor Abramut Primarie 8:00 - 10:00
Teleorman Islaz Primarie 8:00 - 10:00
Constanta Lumina Primarie 8:00 - 10:00
Galati Tecuci Colegiul National Spiru Haret 8:00 - 10:00
Gorj Barbatesti Primarie 8:00 - 10:00
Vrancea Cotesti Primarie si Scoli 8:00 - 10:00
Cluj Gilau Gilau, nr. 721 8:00 - 10:00
Maramures Sighetu Marmatiei Primaria Sighetu Marmatiei 8:00-10:00
Suceava Suceava Garda de Mediu Suceava 8:00-10:00
Arges Albota Primarie Albota - 8:00-10:00
Arges Mioveni Primarie Mioveni 8:00-10:00
Arges Cotmeana Primaria Cotmeana 8:00-10:00
Arges Budeasa Primaria Budeasa 8:00-10:00
Arges Domnesti Primaria Domnesti 8:00-10:00
Arges Merisani Primaria Merisani 8:00-10:00
Arges Babana Primaria Babana 8:00-10:00
Sibiu Brateiu Brateiu, nr. 513 8:00-10:00
Prahova Poienarii Burchii Scoala Gimnaziala Poienarii Burchii 8:00-10:00
Tulcea Mahmudia Primarie Mahmudia 8:00-10:00
Suceava Ciocanesti Primarie Ciocanesti 8:00-10:00
Iasi Răchiteni Primăria nu implică 8:00-10:00
Hunedoara Deva Parcare Mos Opinca 8:00-10:00
Hunedoara Deva Padurea Bejan 10:00
Hunedoara Aninoasa Primarie Aninoasa 9:00-10:00
Hunedoara Baita Primaria Baita 9:00-10:00
Hunedoara Brad Primaria Brad 9:00-10:00
Hunedoara Deva Blocurile sociale - Cartierul Nicolae Grigorescu 9:00-10:00
Hunedoara Deva Cabana Caprioara 9:00-10:00
Hunedoara Deva Parcarea Restaurantului Perla 9:00-10:00
Hunedoara Dobra Primaria Dobra 9:00-10:00
Hunedoara Luncoiu de Jos Primaria Luncoiu de Jos 9:00-10:00
Hunedoara Orastie Sediul Politiei Locale Orastie 9:00-10:00
Hunedoara Pui Scoala Generala Pui 9:00-10:00
Hunedoara Soimus Primaria Soimus 9:00-10:00
Hunedoara Teliucu Inferior Primaria Teliucu Inferior 9:00-10:00
Hunedoara Totesti Totesti, nr. 53 9:00-10:00
Hunedoara Urica Primaria Uricani 9:00-10:00
Hunedoara Valisoara Primaria Valisoara 9:00-10:00
Hunedoara Vulcan Primaria Vulcan 9:00-10:00
Hunedoara Zam Primaria Zam 9:00-10:00
Calarasi Dorobantu Scoala Gimnaziala Nr.1 8:00-10:00
Giurgiu Giurgiu Primaria Mun. Giurgiu 8:00-10:00
Satu-Mare Satu Mare Platou mal stang Somes 8:00-10:00
Calarasi Calarasi Autogara Bazar Calarasi 8:00-10:00
Calarasi Calarasi Colegiul Stefan Banulescu (str. Prelungirea Bucuresti Nr1) 8:00-10:00
Calarasi Calarasi Platoul din fata Prefecturii (centrul orasului) 8:00-10:00
Ilfov Domnesti Primaria Domnesti 8:00-10:00
Bihor Cociuba Mare Cociuba Mare, nr. 210 8:00-10:00
Maramures Somcuta Mare Str. Somes, nr. 17 8:00-10:00
Bihor Holod Holod, nr. 228 8:00-10:00
Ilfov 1 Decembrie Primarie 1 Decembrie 8:00-10:00
Vaslui Rafaila Primarie 8:00-10:00
Hunedoara Ghelari Primarie Ghelari 9:00 - 10:00
Hunedoara HATEG Primaria HATEG 09:00 - 10:00
Buzau Merei Primarie 8:00-10:00
Hunedoara Petrila Str. Republicii, nr. 196 09:00 - 10:00
Hunedoara Petrosani Primarie Petrosani 9:00 - 10:00
Hunedoara Simeria Primaria Simeria 9:00-10:00
Timis Timisoara Casa Tineretului Timisoara, Str Aries Nr. 19 Se asigura transport cu autobuze RATT 9:00
Maramures Vadu Izei Scoala Gimnaziala Vadu Izei 8:00-10:00
Caras-Severin Mehadica Mehadica 8:00-10:00
Caras-Severin Marga Marga - Centru 8:00-10:00
Caras-Severin Zavoi Zavoi - Centru 8:00-10:00
Caras-Severin Glimboca Glimboca - Centru 8:00-10:00
Caras-Severin Prilipet Prilipet - Ocolul Silvic Nera 8:00-10:00
Calarasi Oltenita Clubul Copiilor nr.1 8:00-10:00
Calarasi Oltenita Scoala Spiru Haret 8:00-10:00
Calarasi Dalga Gara Scoala Gimnaziala nr.1 8:00-10:00
Calarasi Lehliu Gara Scoala Gimnaziala, nr 1  Lehliu Gara 8:00-10:00
Calarasi Nicolae Balcescu (Preasna) 6.Scoala Gimnaziala Nr 1 8:00-10:00
Timis Dudestii Vechi Caminul Cultural 9:00
Calarasi Valea Argovei Scoala Gimnaziala nr.1 8:00-10:00
Calarasi Modelu Scoala Gimnaziala Nr.2 8:00-10:00
Calarasi Sarulesti Gara Scoala Gimnaziala nr 1 8:00-10:00
Calarasi Jegalia Scoala Gimnaziala Nr.1 8:00-10:00
Calarasi Curcani Școala Gimnazială Nr. 1 8:00-10:00
Calarasi Stefan Voda Scoala Gimnaziala Nr. 1 8:00-10:00
Calarasi Stefan cel Mare Școala Gimnazială „Dragoș Marin” 8:00-10:00
Calarasi Manastirea Lic. Tehn. „Matei Basarab” 8:00-10:00
Prahova Boldesti-Gradistea + Scoala Gimnaziala Primaria Boldesti-Gradistea 8:00-10:00
Calarasi Vilcelele Școala Gimnaziala,,Florența Albu” 8:00-10:00
Calarasi Fundulea Liceul Tehnologic 8:00-10:00
Calarasi Spantov Scoala 8:00-10:00
Calarasi Belciugatele Scoala 8:00-10:00
Calarasi Chiselet Scoala 8:00-10:00
Mures Targu Mures Str. Sudului - Lacul fabricii de caramida 8:30-11:00
Vaslui Viisoara Primarie 8:00-10:00
Suceava Falticeni Servicii Multifunctionale pt Copilul Aflat in dificultate Falticeni 8:00-10:00
Tulcea Bestepe Parc 8:00-10:00
Tulcea Jijila Primarie 8:00-10:00
Tulcea Nufaru Primarie 8:00-10:00
Tulcea Pardina Primarie 8:00-10:00
Tulcea Mila 23 Primarie 8:00-10:00
Tulcea Maliuc Centru 8:00-10:00
Tulcea Crisan Primarie 8:00-10:00
Tulcea Sulina Primarie 8:00-10:00
Suceava Suceava Consiliul Judetean Suceava 8:00-10:00
Suceava Vama Școlii Gimnaziale Iorgu G. Toma Vama 8:00-10:00
Iasi Iași parcarea Instituției Prefectului Iași autovehicule CTP 8:00-10:00
Suceava Costanta Centrul de Recuperare și Reabilitare Neuropsihiatrică Costâna 8:00-10:00
Teleorman Alexandria strada Veteranilor, nr 19 8:00-10:00
Suceava Gura Humorului A.N."APELE ROMÂNE 8:00-10:00
Suceava Gura Humorului Ocolul Silvic Gura Humorului 8:00-10:00
Vaslui Danesti Primarie Danesti 8:00-10:00
Mehedinti Orsova Primaria Orsova 8:00-10:00
Mehedinti Strehaia Primarie 8:00-10:00
Ilfov Cernica Strada Traian nr. 10 8:00-10:00
Mehedinti Vladaia Primarie 8:00-10:00
Mehedinti Simian Primarie 8:00-10:00
Mehedinti Corlatel Primarie 8:00-10:00
Mehedinti Baia de Arama Primarie 8:00-10:00
Mehedinti Vinju Mare Primarie 8:00-10:00
Mehedinti Devesel Primarie 8:00-10:00
Mehedinti Malovat Primarie 8:00-10:00
Mehedinti Burila Mare Primarie 8:00-10:00
Mehedinti Cazanesti Primarie 8:00-10:00
Mehedinti Gogosu Portile de Fier 2 8:00-10:00
Mehedinti Izvoru Barzii Primarie 8:00-10:00
Mehedinti Oprisor Primarie 8:00-10:00
Covasna Baraolt In fata Primariei Baraolt 9:00-10:00
Galati Galati Universitatea Danubius (Bulevardul Galati, Nr.10) 8:30-10:00
Mures Targu Mures Sala Polivalenta Asigurat 8:30-11:00
Buzau Berca Liceul Tehnologic Sf. Mc. Sava 8:00-10:00
Mures Targu Mures Punct presa - Malul Muresului Str Plutelor Nu este asigurat transportul. 8:30-11:00
Neamt Roman Kult Hub Strada Smirodava 28 8:00-10:00
Neamt Piatra Neamt Rubik Hub, Aleea Tineretului, nr. 1 8:00-10:00
Salaj Zalau Parcarea Primariei Municipiului Zalau 8:00-10:00
Neamt Targu Neamt Primarie 8:00-10:00
Neamt Savinesti Primarie 8:00-10:00
Neamt Bicazu-Ardelean Primarie 8:00-10:00
Neamt Dochia Primarie 8:00-10:00
Neamt Tasca Primarie 8:00-10:00
Neamt Cracaoani Primarie 8:00-10:00
Neamt Rediu Primarie 8:00-10:00
Bucuresti Parcarea Metro Berceni Parcarea Metro Berceni RATB 8:00-10:00
Neamt Negresti Primarie 8:00-10:00
Neamt Stefan cel Mare Primarie 8:00-10:00
Neamt Tamaseni Primarie 8:00-10:00
Neamt Bozieni Primarie 8:00-10:00
Neamt Trifesti Primarie 8:00-10:00
Neamt Gadinti Primarie 8:00-10:00
Neamt Pancesti Primarie 8:00-10:00
Neamt Icusesti Primarie 8:00-10:00
Neamt Botesti Primarie 8:00-10:00
Neamt Ion Creanga Primarie 8:00-10:00
Vrancea Focsani Parcarea Kaufland 8:00-10:00
Harghita Mihaileni Primarie 8:00-10:00
Harghita Secuieni Primarie 8:00-10:00
Harghita Simonesti Primarie 8:00-10:00
Harghita Subcetate Primarie 8:00-10:00
Harghita Plaiesii de Jos Primarie 8:00-10:00
Harghita Lueta Primarie 8:00-10:00
Harghita Lazarea Primarie 8:00-10:00
Harghita Galautas Primarie 8:00-10:00
Harghita Remetea Primarie 8:00-10:00
Harghita Sansimion Primarie 8:00-10:00
Harghita Tulghes Primarie 8:00-10:00
Harghita Toplita Primarie 8:00-10:00
Harghita Odorheiu Secuiesc Primarie 8:00-10:00
Harghita Sandomonic Primarie 8:00-10:00
Harghita Capalnita Primarie 8:00-10:00
Harghita Cristuru Secuiesc Primarie 8:00-10:00
Harghita Balan Primarie 8:00-10:00
Harghita Gheorgheni Primarie 8:00-10:00
Harghita Leliceni Primarie 8:00-10:00
Harghita Corbu Primarie 8:00-10:00
Harghita Satu Mare Primarie 8:00-10:00
Harghita Sancraieni Primarie 8:00-10:00
Harghita Tusnad Primarie 8:00-10:00
Vrancea Suraia Primarie 8:00-10:00
Vrancea Biliesti Primarie 8:00-10:00
Vrancea Vanatori Primarie 8:00-10:00
Vrancea Garoafa Primarie 8:00-10:00
Vrancea Bolotesti Primarie 8:00-10:00
Vrancea Golesti Primarie 8:00-10:00
Vrancea Jaristea Primarie 8:00-10:00
Salaj Simleu Silvaniei Primarie 8:00-10:00
Salaj Cehu Silvaniei Primarie 8:00-10:00
Salaj Sig Primarie 8:00-10:00
Salaj Chiesd Primarie 8:00-10:00
Salaj Gilgau Primarie 8:00-10:00
Salaj Criseni Cristur 8:00-10:00
Salaj Treznea Primarie 8:00-10:00
Salaj Hereclean Primarie 8:00-10:00
Salaj Marca Primarie 8:00-10:00
Salaj Bobota Primarie 8:00-10:00
Salaj Benesat Alunis 8:00-10:00
Salaj Balan Primarie 8:00-10:00
Salaj Somes Odorhei Primarie 8:00-10:00
Salaj Dobrin Primarie 8:00-10:00
Salaj Crasna Primarie 8:00-10:00
Salaj Varsolt Primarie 8:00-10:00
Salaj Salatig Primarie 8:00-10:00
Dolj Bucovat Punct de inregistrare Transportul deseurilor 8:00-10:00
Galati Galați La Păpădie (Bulevardul George Cosbuc) 8:00-10:00
Galati Galați Elice (Strada Portului) 8:30-10:00
Galati Galați Prakitker (Strada Domneasca 158A) 8:30-10:00
Vrancea Cimpineaca Primarie 8:00-10:00
Vrancea Naruja Primarie 8:00-10:00
Vrancea Negrilesti Primarie 8:00-10:00
Vrancea Maicanesti Primarie 8:00-10:00
Vrancea Adjud Primarie 8:00-10:00
Giurgiu Stanesti Primarie 8:00-10:00
Vrancea Barsesti Primarie 8:00-10:00
Vrancea Panciu Parcul de la Casa de Cultura 8:00-10:00
Caras-Severin Otelu Rosu Str.Rugului - Pod Râul Bistra 8:00-10:00
Buzau Buzau Poarta principala Parcul Crang 8:00-10:00
Giurgiu Gostinu Primarie 8:00-10:00
Giurgiu Prundu Primarie 8:00-10:00
Giurgiu Greaca Primarie 8:00-10:00
Giurgiu Herasti Primarie 8:00-10:00
Giurgiu Hotarele Primarie 8:00-10:00
Brasov Maierus Primarie 8:00-10:00
Satu-Mare Urziceni Urziceni, nr. 238 8:00-10:00
Mures Targu Mures Liziera pădurii din zona Calea Sighisoarei-Pajiștea Belvedere Autobuz cu plecare de la Sala Polivalenta. 8:30-11:00
Bihor Tetchea Primarie 8:00-10:00
Maramures TAUTII-MAGHERAUS Primarie 8:00-10:00
Galati Tulucesti Primarie 8:00-10:00
Vaslui Stanilesti Primarie 8:00-10:00
Mures Brincovenesti Primaria Brincovenesti 8:00-10:00
Buzau Breaza Scoala 8:00-10:00
Giurgiu Gaujani Primarie 8:00-10:00
Giurgiu Malu Primarie - 8:00-10:00
Giurgiu Mihailesti Primarie 8:00-10:00
Giurgiu Mihai Bravu Primarie - 8:00-10:00
Giurgiu Baneasa Primarie - 8:00-10:00
Mures Targu Mures Liziera padurii din vecinatatea Spitalului Judetean Autobuz cu plecare de la Sala Polivalenta, cu oprire intermediara la Platoul Cornesti. 8:30-11:00
Prahova Alunis Scoala Gimnaziala Gh. Costescu 8:00-10:00
Buzau Comuna Săpoca Primăria Comunei Săpoca 8:00-10:00
Buzau Comuna Vintilă Vodă Primăria Comunei Vintilă Vodă 8:00-10:00
Buzau Cernătești Primăria Cernătești 8:00-10:00
Buzau Cochirleanca Sat Boboc 8:00-10:00
Prahova Drajna Primarie 8:00-10:00
Tulcea Isaccea Primarie 8:00-10:00
Vaslui Gherghesti Primarie 8:00-10:00
Bihor Dragesti Primaria Dragesti - 8:00-10:00
Bihor Salonta Primaria Salonta - 8:00-10:00
Bihor Derna Primaria Derna - 8:00-10:00
Bihor Copacel Primaria Copacel - 8:00-10:00
Bihor Diosig Primaria Diosig - 8:00-10:00
Bihor Sanmartin Primaria Sanmartin - 8:00-10:00
Bihor Cristioru de Jos Primaria Cristioru de Jos - 8:00-10:00
Bihor Girisu de Cris Primaria Girisu de Cris - 8:00-10:00
Bihor Madaras Primaria Madaras - 8:00-10:00
Bihor Budureasa Primaria Budureasa - 8:00-10:00
Bihor Suplacu de Barcau Primaria Suplacu de Barcau - 8:00-10:00
Bihor Stei Primaria Stei - 8:00-10:00
Bihor Alesd Primaria Alesd - 8:00-10:00
Bihor Rabagani Primaria Rabagani - 8:00-10:00
Bihor Santandrei Primaria Santandrei - 8:00-10:00
Bihor Magesti Primaria Magesti - 8:00-10:00
Bihor Capilna Primaria Capilna - 8:00-10:00
Giurgiu Bolintin Deal Primaria Bolintin Deal 8:00-10:00
Giurgiu Rasuceni Primaria Rasuceni - 8:00-10:00
Giurgiu Ogrezeni Primaria Ogrezeni - 8:00-10:00
Giurgiu Gaiseni Primaria Gaiseni - 8:00-10:00
Giurgiu Ghimpati Primaria Ghimpati - 8:00-10:00
Giurgiu Bolintin-Vale Primarie - 8:00-10:00
Giurgiu Schitu Primaria Schitu - 8:00-10:00
Giurgiu Marsa Primaria Marsa - 8:00-10:00
Giurgiu Crevedia Mare Primaria Crevedia Mare - 8:00-10:00
Giurgiu Poenari Scoala Ulmi (Poenari) - 8:00-10:00
Giurgiu Bucsani Primaria Bucsani - 8:00-10:00
Giurgiu Gogosari Primarie - 8:00-10:00
Giurgiu Roata de jos Primaria Roata de jos - 8:00-10:00
Giurgiu Bulbucata Primaria Bulbucata - 8:00-10:00
Giurgiu Joita Primaria Joita - 8:00-10:00
Giurgiu Palanca Scoala Floresti Stoenesti Palanca - 8:00-10:00
Giurgiu Cosoba Primaaria Cosoba - 8:00-10:00
Giurgiu Isvoarele Scoala Isvoarele - 8:00-10:00
Giurgiu Putineiu Primaria Putineiu - 8:00-10:00
Bistrita-Nasaud Maieru Primarie 8:00-10:00
Giurgiu Comana Primaria Comana - 8:00-10:00
Bistrita-Nasaud Feldru Primarie 8:00-10:00
Bistrita-Nasaud Parva Primarie 8:00-10:00
Calarasi Dragalina Primarie 8:00-10:00
Calarasi Gostilele Primarie 8:00-10:00
Calarasi Roseti Primarie 8:00-10:00
Calarasi Chirnogi Primarie 8:00-10:00
Bihor Beius Parc Central Beius 8:00-10:00
Caras-Severin Armenis Armenis Centru 8:00-10:00
Caras-Severin Ocna de Fier Ocna de Fier Centru 8:00-10:00
Caras-Severin Oravita Oravita Zona Garii 8:00-10:00
Caras-Severin Socol Socol Centru 8:00-10:00
Caras-Severin Pojejena Pojejena Centru 8:00-10:00
Suceava Suceava Liceul Teoretic Filadelfia Suceava 8:00-10:00
AB AR AG BC BH BN BT BV BR BZ CS CL CJ CT CV DB DJ GL GR GJ HR HD IL IS IF MM MH MS NT OT PH SM SJ SB SV TR TM TL VS VL VN